Головна : Новини

Поради психолога: як почати жити зовсім по-іншому

, 14:59
0 222

Всі людські проблеми тягнуться до нас ще з дитинства, кажуть психологи. Невпевненість, постійні конфлікти на роботі, невдала особисте життя і навіть підвищена тривожність своїх дітей все це спадок, який ми отримали від своїх батьків. Більшість установок, які отримані ще в дитинстві, визначають особливості поведінки людини вже у дорослих життєвих обставинах.

Поведінка людини часто складається з свідомого і несвідомого - того, що колись було закладено в нас близькими людьми - батьками. Саме воно - є несвідоме, яке впливає на ставлення до себе, інших людей і життя. Рано чи пізно воно обов'язково проявить себе. Більше інформації ви можете дізнатися і .

Що нам тоді робити?!

Марина, 36 років: «Мені часто кажуть, що я мають поганий зовнішній вигляд, товсті ноги і довгий ніс. Напевно, мама була права, коли стверджувала, що треба менше їсти. Інакше я б вже давно була заміжня. Мені важко зважитися навіть на купівлю нової кофти. Ось подруга Світлана обов'язково щось мені підбере - у неї є смак, на відміну від мене. А на роботі мене багато хто не люблять, напевно, з-за моєї зовнішності, так що там у мене друзів немає ... »

Тиха невдаха. Марина - звичайна, досить приваблива жінка. Але досить переживає за підліткових проблем. Як з'ясувалося, в дитинстві у неї були проблеми в спілкуванні з батьками. Мама тиснула на дочку, нав'язувала свою точку зору. У родині не було глибоких почуттів, батьки ставилися зневажливо і до дитини. «Ну яка ж вона нескладна! Ну, що за ніс? От не пощастило дочки », - часто чула Марина. Ось і «вивчила» роль тихої невдахи і тепер грає її все життя.

Шляхи вирішення. Є ситуації, в яких ми повинні приймати рішення самостійно: купувати нове взуття, або сідати на дієту, виходити заміж за Сергія чи Петра ... Треба скидати «фіксацію на минулому» і починати жити справжнім життям. Знищити комплекс-тягар: «Так, в дитинстві мого виховання відповідали батьки. І робили це далеко не ефективно, не надавали ті установки, тому у мене не все виходить у дорослому житті ». У дитинстві ви не зазнавали достатньої любові, не відчували свою важливість? Отже, змінюйтеся. Ви вже подорослішали і можете самі дати собі почуття значущості, любити себе за те, що ви така, яка є. Ви повинні самі вибирати і приймати рішення.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ