здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як зберегти хребет здоровим

Липень 08 2016

Від стану хребта залежить здоров'я всього організму. Остеохондроз, радикуліт, грижа - всього цього можна уникнути при правильному ставленні до хребта. У данній статті ви прочитаєте поради на кожен день від сайту , які будуть корисними не тільки для простих, відносно здорових, середньостатистичних громадян, а й для людей з вродженими хворобами хребта, а також тим, у кого здоров'я spini зіпсоване травмами або надмірними фізичними навантаженнями.

Як потрібно сидіти?

Стілець і крісло повинні бути такими, щоб на їх спинку можна було надійно і стійко спертися як лопатками, так і поперекової областю spini, при цьому ноги повинні твердо упиратися в підлогу, а коліна - знаходитися на одній висоті зі стегнами.

Не рекомендується довго (більше години) сидіти в одному і тому ж положенні. Позу слід міняти якомога частіше, варіюючи навантаження на спину.

Щоб уникнути пошкодження або травмування поперекового відділу хребта уникайте в сидячому положенні різких поворотів верхньої частини корпусу, краще повертатися всім тілом.

Як потрібно лежати?

У більшості випадків матрац повинен бути ортопедичним, середньої жорсткості, щоб тіло не провисало, як у гамаку, альо и в тій же година повторювати контури як хребта, так і spini в цілому.

Під голову замість об'єднання ємної і пишної подушки краще підкласти невеликий валик, щоб зберігати природну кривизну хребта.

Не варто спати на животі, оскільки в такому положенні значно зростає навантаження на поперековий відділ хребта. Найкраще лежати або на спині або на боці.

Після пробудження, перед тим, як встати з ліжка дайте хребту прокинутися. Виконайте невеликий комплекс простих фізичних вправ: потягніться, покрутіть руками і ногами і лише після цього піднімайтеся назустріч новому дню.

Як потрібно стояти?

При тривалому стоянні на одному місці, якщо є можливість, поставте 1-ну ногу на невеличке підвищення таким чином, щоб одна нога була прямою, а інша - зігнутою. Періодично міняйте положення ніг.

У випадках, коли розмістити ступні ніг на різних рівнях, як було описано вище, неможливо, полегшити навантаження на хребет. Це можна зробити в такий спосіб: трохи зігніть ноги в колінах, перемістивши частину навантаження з м язів нижньої частини spini на чотириглаві на м'язи ніг.

Виконання фізичної роботи

При підйомі важких промов дотягуватися до лежачого вантажу слід не за рахунок згинання spini, а за рахунок згинання ніг в колінних суглобах (присідання). Взявшись за предмет, що піднімається і продовжуючи тримати спину рівно і прямо, піднімайте вантаж, використовуючи м'які м'язи ніг.

Категорично забороняється робити нахили вперед з зігнутою спиною - робіть їх з рівною спиною, не згинаючи хребта.

Ніколи не піднімайте важкий вантаж вище рівня грудей.

Поворот верхньої частини тулуба з вантажем у руках небезпечний для здоров'я хребта, тому, якщо повернутися в сторону з вантажем в руках все ж необхідно, включайте в процедуру повороту все тіло, починаючи зі ступень ніг.

Уникайте занадто різких рухів з вантажем у руках. При перенесенні вантажів притискайте вантаж якомога ближче до тіла.

Пересуваючись з вантажем в руках, трохи зігніть ноги в колінних суглобах.

Контроль за поставою

Треба встати біля стіни або ж сісти на стілець так, щоб плечі і сідниці доторкнулись до стіни або поверхні спинки стільця.

Слід є ятати цю позу, оскільки вона є єдино правильною для хребта і spini в цілому. Необхідно відтворювати її по пам'яті протягом дня.

Розслаблення spini

При болях або при відчутті втоми в спині, слід по можливості негайно лягти на підлогу, ноги зігнути в колінах і покласти їх на стілець.

Стегна в тазостегновому суглобі повинні бути зігнуті в тазостегновому суглобі під кутом 90 0 до лінії spini, а гомілки, в свою чергу, перебували під прямимо кутом до стегон.

Через кілька хвилин м'яка зв'язку spini розслабляться і відпочинуть, а значити відпочине і хребет.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Що являє собою міні-готель? Що собою представляє... 
Переглядів: 183
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен