загрузка...
Головна : Новини

Що собою представляє очищення організму

, 18:10
0 287

Чистка організму потрібна всім людям, оскільки у всіх видільних органах скапливаються шлаки, що, в свою чергу, призводить до погіршення самопочуття, погіршення настрою і зниження активності. Саме тому надзвичайно важлива і показана навіть здоровому організму.

Як почистити свій організм?

Різні методики очищення організму, в 1-шу чергу починаються з очищення кишечника, потім печінки, а потім нирок. Пояснити цей порядок очищення дуже просто. Вся справа в тому, що дані органи видільні, саме тому вони найбільше зашлаковуються.

Лише після очищення органів виділення, ви можете приступати до очищення крові. До речі, на даному етапі ви можете зупинитися, оскільки завдяки доброму кровообігу будуть очищатися інші органи. Оскільки кров виводить різні продукти обміну речовин - вона очищає суглоби, м'язи, шкіру, а також інші органи.

Треба сказати, що кишечник є частково самообновляющимся органом. Очищення його допомогою клізми не вітається традиційною медициною. А цілителі, навпаки, вважають очисну клізму прекрасним методом очищення організму від шлаків.

Щоб очистити кишечник, спочатку треба відновити його нормальну перистальтику. Необхідно їсти їжу, багату клітковиною, пити дуже багато рідини і щодня качати м'язи преса.

до Речі, функціонування кишечника безпосередньо пов'язане з роботою підшлункової залози і печінки. Щоб кишечник функціонував як годинник, повинні працювати підшлункова залоза і печінка. Саме ці органи виділяють всі потрібні речовини і ферменти, щоб в кишечнику могла перетравитися їжа.

Якщо жовчний міхур і печінка будуть функціонувати нормально, тоді вони будуть виділяти необхідну кількість жовчі, що бере участь в перетравленні їжі і надходить у тонкий відділ кишечника.

Для чищення організму керуйтеся наступними правилами:

  • Вживайте багато клітковини в їжу;
  • Частий режим харчування, їжу потрібно приймати невеликими порціями;
  • Як можна більше пийте води;
  • Робіть гімнастику і качайте м'язи преса;
  • Приймайте трави, які стимулюють роботу підшлункової залози і печінки;
  • Не варто застосовувати клізми на постійній основі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ