Головна : Новини

Які памперси краще всього купувати?

, 08:19
0 278

Питання підбору підгузників дуже важливий для хлопчиків, самі розумієте, що не можна, щоб вони мучили і постійно парили свої органи, інакше потім можна залишитися без онуків. На жаль, це так. І мало хто знає про це. Тому важливо вибрати не тільки якісні памперси, але і ті, які сподобаються вашій дитині.

Які повинні бути памперси?

З одного боку, памперси, які ми вибираємо повинні бути якісні, дихаючі і комфортні в носінні. А з іншого - бути недорогими, адже мама в декреті, працює один тато, а у кого і зовсім не працює (може, скоротили на роботі, криза чи війна в країні). Як ми з вами бачимо, вибір зовсім непростою. Для того щоб вибрати хороший товар треба, в першу чергу, послухати, що кажуть інші матусі.

Які памперси для своєї дитини обираю я?

Вирішила поділитися нашим досвідом носіння підгузників. За якістю, скажу чесно, нам найбільше сподобалися , у них набагато більше всмоктуючого гелю, якщо порівнювати з іншими моделями. Їх реально вистачає на 12 годин, якщо це необхідно. А як ми знаємо, це дуже потрібно, особливо, коли ми в дорозі або пішли в гості.

Що ж стосується попрілостей, то тут також виграють памперси Мериес, тому що вони самі тонкі і добре вбирають. Я вже перепробувала багато видів памперсів, і можу з упевненістю сказати про те, що краще саме в ці області попрілостей немає, і не буде поки що.

На дотик, звісно, приємніше все памперси з-за кордону, і зовні вони самі симпатичні. Ще їх плюс - вони без запаху. Але вищевказані памперси нічим не гірше, і, до речі, вони мають такий же специфічний запах.

Висновки

Так що ми зупинилися на памперсах Мериес. Головними переваги даних памперсів є: вищу якість, комфорт, вони дозволяють шкірі дитини дихати, недорогі, є можливість придбати велику упаковку за зниженими цінами, вони добре вбирають, на вигляд дуже гарні, що, в свою чергу, не залишити дитину без уваги.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ