Головна : Новини

Як досягти білосніжної посмішки?

, 14:27
0 246

Посмішка - це перше на що звертають увагу люди. І кожен хоче, щоб зуби виглядали бездоганно. Тому досить популярною процедурою серед багатьох людей стало саме відбілювання зубів. Лікарі кажуть, що такий метод є корисним і може значно покращити стан зубів і вберегти від карієсу.

Відбілити зуби можна в домашніх умовах, проте це займає багато часу і часто результат є малопомітним. Однак можна отримати бажані білі і сяючі зуби за допомогою безпечного методу відбілювання в стоматологічному кабінеті. Повірте, результат Вас вразить. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви дізнаєтесь на сайті: http://stomat-leader.ru.

Відбілюючі процедури часто не проводяться у таких випадках:

 

  • Коли є захворювання околозубних тканин (пародонту) - стоматолог, насамперед, повинен перевести захворювання в стан ремісії або зовсім вилікувати його;
  • Коли людину турбує каріозна пошкодження зубів, воно також повинно бути вилікувано;
  • Вагітність;
  • Діти, яким немає ще 16 років;
  • Особи, які мають брекет-системи на зубах. Застосування даної процедури призведе до того, що відбілювання буде нерівномірним;
  • А також особи, які мають штучні коронки або пломби на передніх зубах. Це може обернутися неякісним результатом проведення даної процедури.

Лікар-стоматолог вищої категорії Володимир Подлящук переконаний, щоб зуби були здоровими та білими, варто їсти яблука:

Не варто захоплюватися цією процедурою, оскільки вона призводить до виникнення гіперчутливості зубів. Її не варто робити частіше, ніж раз на рік. Також варто сказати, що відбілюючі зубні пасти негативно впливають на зубну емаль. Краще їсти побільше зелених яблук і тоді ваші зуби будуть природний колір.

Висновки

Отже, відбілювання зубів - це найбільш поширена процедура в стоматології. Для того, щоб вона принесла відмінний результат, пам'ятайте, в першу чергу, важливо проконсультуватися з лікарем. Тому бажаю вам завжди мати красиву і здорову посмішку!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ