Головна : Новини

Прапори вуличні: виндеры

, 21:24
0 250

Вуличні прапори на сьогоднішній день найбільш поширені серед багатьох видів прапорів. Вони також є одним з важливих складових іміджу тієї компанії, яка себе поважає і цінує. Особливо це актуально при проведенні різного роду ділових зустрічей, урочистих заходів, рекламних акцій і т. д.

Головні технічні характеристики тих матеріалів, дозволяють працювати прапорів навіть при несприятливих погодних умовах, тобто тоді, коли йде дощ, або ж присутні сильні пориви вітру.  Краще всього замовляти вуличні прапори, які виготовлені із спеціальної зносостійкої тканини, тобто з поліефірної прапорній сітки.

Виндеры: головні особливості

Прапор-парус (або ж іншими словами виндер) відносять до категорії вуличних прапорів і він сьогодні набирає величезну популярність. сам по собі легкий, дуже мобільний і його комфортно використовувати на тих місцях, де проводять виїзні заходи: рекламні акції, змагання, фестивалі, виставки.  Навіть при невеликому вітрі прапор-парус в русі і його добре видно на будь-якій відстані.

Враховуючи особливу застосування назовні, прапор-парус (виндер) виготовляють з дуже легкої зносостійкої тканини, яка сама по собі стійка до сильних поривів вітру та навіть невеликого тертя – поліефірної прапорній сітки. Вуличний прапор, який призначений для флагштока буває по своїй формі типу «Перо», і типу «Крапля».  Прапор-парус (виндер) буває будь-яких необхідних розмірів, і його, до речі, можна прати і прасувати.

Виндеры, на відміну від інших відомих своїх побратимів, тобто вуличних флагштоків, в першу чергу, відрізняються мобільністю і простотою в процесі установки.  вони Встановлюються в приміщеннях (зазвичай застосовують утяжеляющих пластину) і на вулиці (тут використовують утяжеляющих пластину або ж відомий штир-гвинт ).

Джерело: http://www.g-mg.ru/mobilnyeflagshtoki/flagshtok_winder.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ