Головна : Новини

Унікальна процедура полірування волосся

, 23:59
0 208

Часто у представниць прекрасної статі виникає проблема посічених кінчиків. Фарбування, освітлення, хімічна обробка, регулярне використання випрямлячів для волосся і фенів є тому причиною. Дівчата намагаються позбутися проблеми, використовуючи різні поживні та відновлювальні маски, а також часто відвідують перукаря. Від регулярних стрижок втрачається довжина волосся, і це дуже засмучує красунь. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації можна дізнатися на сайті: http://iris56.ru/blog/388-okrashivanie-volos.

Проте вихід є. Процедура здійснюється за допомогою машинки зі спеціальною насадкою. Саме вона дає можливість лише зрізати кінчик волосини, навіть якщо він є коротше основної довжини, що практично неможливо здійснити при звичайній стрижці.

Полірування волосся допомагає зберегти довжину зачіски і надає їй гарної форми. При цьому волосся стає живим і здоровим. Процес полірування виконується на сухе волосся. Процедура триває в середньому годину. Ціна такого задоволення залежить від довжини волосся.

Обробка волосся за допомогою полірування дозволяє зберегти здоровий вигляд волосся на протязі довгого часу. Завдяки зрізах ножовим блоком машинки кінчика волосини, він надає рівний край, на відміну від зрізу ножицями, де він виходить пишніше. Полірувальник зменшує кількість пошкоджених кінчиків на 90%. До речі, процедура чудово підходить тим, хто хоче зберегти і відростити довге волосся, таку можливість надає спеціальна насадка, яка зістригає приблизно з кожного кінчика від 3 до 10 мм.

Висновки

Отже, унікальна процедура полірування волосся являє собою гарну можливість для багатьох жінок усунути проблему, яка безпосередньо пов'язана з кінчиками, що січуться. Ви можете не відмовляти собі в тому, щоб відростити довгі і здорові волосся. Тому, вирішуйте і завжди майте гарний зовнішній вигляд, як для себе, так і для свого чоловіка.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ