Головна : Новини

Як правильно займатися спортом?

, 12:11
0 223

Спорт – це наше здоров'я. Мало хто знає про те, як треба правильно ввести себе до і після тренувань. Про це ми з вами вже говорили раніше, а сьогодні ми дізнаємося про те, як же зробити спортивну тренування не тільки корисною, але і комфортною.

Саме головне в спорті не просто заохотити людину займатися спортом, а змінити його спосіб життя. Багато тренера знають людей, які перед і після тренувань починають палити, йдуть на дискотеку, п'ють алкоголь, а вранці знову на тренування. Головне завдання тренерів  - повністю змінити свідомість людини, щоб вона прокидалася і думала про свій спосіб життя. Людина змінюється на очах, змінюється стиль її одягу, звички. Люди позбавляються від невпевненості і багатьох комплексів.

який одяг краще всього одягати для тренувань?

Краще всього вибрати якісну спортивний одяг та взуття. Звичайно, вона недешева, але допоможе вам зберегти своє здоров'я. До речі, рекомендую вам одяг від фірми Адідас. інформацію про неї і всіх товарах ви знайдете на сайті: http://oneteam.com.ua.

Яку систему вправ треба застосовувати жінкам, які хочуть повернути форму після вагітності?

Займатися можна і вдома, але людям дуже важко себе змусити. Багато купують тренажери і використовує їх, як вішалки для одягу. Жінкам, які народили дитину, радять 4 місяці (якщо немає ніяких ускладнень) просто відпочити. Потім можна спокійно приходити в зал і робити спеціально розроблені вправи.

Що треба робити худим, які зайвої ваги не мають, але хочуть надати тілу спортивної форми?

В літній період можна надіти спортивний костюм, вийти на стадіон або пройтися по парку швидкої спортивної ходою. Якщо людина має проблеми з хребтом - це найкращий варіант, адже бігати не можна, щоб не навантажувати хребет і колінні суглоби. Якщо людина ходить в спортзал тільки раз на тиждень - це краще, ніж ніколи. Тому що потім спрацьовує м'язова пам'ять. Той чоловік, який хоч щось фізично робив - завжди швидше адаптується, ніж той, що взагалі не займався.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ