Головна : Новини

Які основні особливості наливної парфумерії?

, 16:13
0 250

Коли люди говорять про парфумерії, то найчастіше вживають таке слово, як "духи". Насправді ж у наш час придбати справжні парфуми - це дуже нелегке завдання, зважаючи на те, що сьогодні їх дуже рідко випускають і далеко не всі ТМ. Останні сто років індустрія парфумерії лише спрощується і стає дешевше. Це пов'язано з активним розвитком хім. промисловості, а також супутніх їй галузей. Саме тому сьогодні парфумерія перетворилася з предмету розкоші в звичайний побутовий предмет гігієни для повсякденного застосування.

Що предствляють собою духи і що їм сьогодні прийшло на зміну?

Нині на ринку є 2-е основні різновиди парфумерії:

  • оригінальна;
  • ліцензійна.

Кожен різновид має свою базу клієнтів і гідності.

Оригінальна парфумерія

Вона випускається безпосередньо в країні-виробнику, найчастіше, у Франції. Найхарактернішою особливістю оригінальної косметики є досить висока ціна (як роздрібний, так і оптова), а також високу якість.

Ліцензійна парфумерія

Її можуть випускати і в інших країнах, які мають ліцензію на її випуск. Найчастіше цим займаються в ОАЕ, Туреччині, Китаї і т. д. Тут ціна буде, звичайно ж, нижче, ніж в оригінальної косметики. В даному випадку, серед покупців та реалізаторів величезною популярністю користується наливна парфумерія, дає можливість придбати парфуми в потрібній кількості. До речі, в Україні придбати якісну ви можете в інтернет-магазині: royalparfums.com.ua.

Правда є величезна кількість суперечок на рахунок такої косметики. Одні вважають, що вона може викликати алергію і бути небезпечною для людського здоров'я, оскільки ніхто не знаеь, чому саме її могли розбавити. Інші ж дуже активно користуються наливна парфумерією і залишаються повністю задоволеними приємним запахом і доступною ціною.

Тут дуже важливо знайти перевіреного і надійного реалізатора, який відповідає за якість пропонованого ним товару.

Вибираючи наливну парфумерію, варто запам'ятати дуже важливий нюанс: запитайте у продавця, де були зроблені духи (найчастіше парфумерія з Туреччини і Китаю має нижчу якість, ніж та, що була виготовлена в ОАЕ). Якщо ж продавець буде вам говорити, що парфум зроблено в Голландії, Хорватії, Німеччині та інших країнах ЄС, то, знайте, що вас обманюють. Виробництво цієї продукції в принципі неможливо в даних країнах. Швидше за все, вона була зроблена в тій же Туреччині чи Китаї.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ