Головна : Новини

Зіпсують контактні лінзи зір?

, 18:13
0 230

Більше 80% інформації люди отримують через сприйняття навколишнього світу очима. Наші очі досить своєрідний і складний оптичний механізм. Він дуже чутливий і ніжний. Тому і хвороби очей різні за своєю специфікою і клінічною патологією. Щорічно лікарі офтальмологи роблять понад 300 тис. різних операцій, пов'язаних з хворобами очей.

Серед найпоширеніших захворювань: короткозорість, далекозорість, кон'юнктивіт, амбліопія, глаукома, а також сліпота, іридоцикліт, катаракта, кератит, відшарування сітківки, косоокість та ін

Яким чином зберегти очі здоровими, а у разі погіршення зору, що слід знати?

На жаль, у сучасному глобалізованому світі у багатьох людей часто виникають проблеми із зором. Більшість з них змушені носити окуляри. Якщо проблеми із зором з'явилися ще в дитинстві, носіння окулярів стає звичайним явищем. Такі люди не комплексують, сприймають носіння окулярів, як належне. Але якщо зір погіршився у дорослому віці, особливо жінки соромляться своєї сліпоти. Тому замість традиційних очок вони вибирають контактні лінзи. До речі, якісні лінзи ви також можете на сайті: https://softoptic.ru.

Одним з кращих магазинів, продає контактні лінзи, є інтернет-магазин "Softoptic" . На сайті https://softoptic.ru представлений великий вибір контактних лінз. Переважно це продукція відомих американських, європейських і азіатських виробників. Всі контактні лінзи сертифіковані. Вони пройшли тести на якість і мають гарантійний термін придатності. Ціна контактних лінз цілком прийнятна, вибір - величезний. Можна підібрати собі не тільки «покращений зір», але і новий колір очей, з якими можна експериментувати. Корекція зору за допомогою лінз - це хороша профілактика для людей, у яких погіршується зір.

Але як правильно вибрати лінзи?

Перед покупкою контактних лінз багато запитують: «А не зіпсують контакні лінзи зір?». Побувавши у лікаря-офтальмолога і підібравши правильні розміри лінзи, відповідний радіус кривизни і потрібні діоптрії, вашому зору нічого не буде загрожувати. Адже правильно підібрана лінза змушувати очний м'яз самостійно коригувати зір. Є контактні лінзи, які успішно лікують короткозорість, яка прогресує.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ