Головна : Новини

Що собою являє двоярусне дитяче ліжко?

, 17:54
0 227

Є така думка, що двоярусне ліжко для дітей в основному купують ті люди, у кого в дитячій кімнаті немає достатньо місця, або ж така кімната взагалі відсутній і діти повинні спати в 1-й кімнаті з батьками. Правда це зовсім не завжди є головною причиною даної покупки. До речі, якісні дитячі двоярусні ліжка ви можете купити .

Згадайте, як вам самим будучи дитиною, хотілося побудувати собі фортецю або ж якийсь будинок і зробити власну маленьку дитячу республіку, сховавшись там від дорослих. Саме тому двох'ярусне ліжко - це просто справжня знахідка для дітей! Так, верхній ярус вони можуть накрити ковдрою, а на 1-му ярусі - обладнати собі будинок, до речі, дуже багато дітей навіть сперечаються хто буде спати на верхньому ярусі.

Сьогодні двоярусні ліжка - це не ті, що були за часів Радянського Союзу, тепер вони на порядок безпечніше, і батьки можуть бути спокійними, за те, що їх дитина вночі не звалиться на підлогу з 2-го ярусу. На 2-ий ярус можна піднятися по сходах або ж по драбинці, в залежності від моделі самого ліжка. Якщо ви купите модель зі сходами, тоді у вас ще й з'явитися додаткове місце для іграшок або дитячих речей, оскільки кожна сходинка є окремим ящиком.

Нині двоярусні ліжка роблять з високоякісних матеріалів, фарбують екологічно чистою фарбою і використовують різний дизайн. Все це дає можливість вписати подібну ліжко в найбільш вишуканий інтер'єр, від виключної дитячої кімнати, до суворої дорослого.

Також дитячі двоярусні ліжка в будь-якому випадку є економією простору, саме тому навіть, якщо ваші діти мають окрему кімнату, то така ліжечко дасть їм більше місця для гри.

До двоярусним дитячих ліжечок ви можете:

  • замовити такі додаткові елементи, як ящики і бортики;
  • підібрати індивідуальний розмір, матеріал дерева і колір.

Щоб зберегти здоров'я вашого малюка - купуйте тільки якісні ліжка, вони прослужити вам дуже довгий час.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ