загрузка...
Головна : Новини

Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним

, 15:18
0 262

Дитячий стоматолог повинен бути не тільки професіоналом своєї справи, але і відмінний психолог. Адже не всі дорослі можуть перенести візит до лікаря, а що вже говорити про дітей. Про те, коли варто йти до стоматолога і на що варто звернути особливу увагу - читайте далі.

Частково, руйнування дитячих зубів проходить без особливих симптомів, поки не починаються істотні руйнування.

Карієс - чим він небезпечний?

Дитяча зубна емаль значно слабкіше, ніж доросла. По-перше, знизити ризик виникнення карієсу можна завдяки зменшенню вживання солодощів, і звичайно догляду за порожниною рота. Правильно підібрана щітка, зубна паста, правильний догляд за зубами, а найважливіше - ранній похід до стоматолога, не чекаючи появи проблем. Теж саме стосується і отбедивание зубів у дорослих. Це треба не зволікати, а одразу ж звертатися за професійною допомогою. До речі, якщо вас цікавить умовах, то більше інформації про це ви можете дізнатися на сайті: http://mysmileteeth.ru.

Молочні зуби лікувати чи ні?

Звичайно так! Це помилка вважати непотрібне лікування перших зубчиків, адже саме упущення молочних може призвести до проблем з корінними зубами. Наслідком може бути зараження постійних зубів, адже вони знаходять у яснах під молочними. Потрібно зберігати молочні зуби для того, щоб корінні могли правильно сформуватися.

Похід до лікаря

Зазвичай дитина не повідомляє про проблеми з зубами, доки не заболить занадто сильно. Тому батькам варто бути пильними. Профілактика завжди краще лікування. Регулярні відвідування лікаря до того, як з'являється сильний біль, привчить дитину до ритуалу. Дитина перестане ототожнювати лікаря, поліклініку з болем, сльозами і неприємними відчуттями. Потім - гарна перспектива успішних походів до лікаря в майбутньому.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ