Головна : Новини

Проблеми з хребтом: бігом до лікаря

, 12:42
0 240

Коли поперек «стріляє», шию скручує, грудний відділ турбує, то у будь-якої людини не виникає сумнівів - треба негайно лікувати хребет. Однак досить часто зміни в ньому «даються чути» в іншому місці. Наприклад, у людини болить плече або нога. Він звертається за допомогою до ортопеда.

У світі вважають, що якщо болю в хребті є, то це вже катастрофа. Починати ж його лікувати треба ще до того, як відбулися незворотні зміни. Це так само, як з зубом, якщо він болить, то там вже - біда. Людина звик мислити логічно: якщо болить там і там, то цей орган і треба лікувати. Однак насправді часто виявляється, що проблема - в хребті, а не там, де болить.

Де можна зайнятися лікуванням хребта?

Інститут Вертебрології та Реабілітації - клініка з лікування проблем хребта, суглобів і зв'язок. Ортопедами–травматологами проводиться консервативне лікування ортопедичних нозологій, як артрози і артрити, остеохондроз та інші проблеми опорно–рухового апарату. До речі, може підтвердити саме професіоналізм в роботі.

Як повідомляє нам дана клініка: часто саме «безболісні» патології в хребті викликають досить складні стану - запаморочення, нудоту, причому людина фактично стає непрацездатним. Причина - подразнення хребетної судини. Зазвичай хворі, які страждають на таку ​​хвороба, йдуть до невропатолога. Їм призначають обстеження, курс лікування, який може тривати роками. Проте в результаті спеціальної діагностики досить швидко можна з'ясувати, що це - проблема хребта.

Чітко вказати, зміни в ділянці хребта з-за проблем в тому чи іншому органі практично неможливо. Висновки лікар може зробити тільки при ретельній діагностиці.  Досить часто, позбавляючись проблем в хребті, багато пацієнти з'ясовують, що у них стає в норму тиск, що «стрибало» роками.

Іноді у пацієнтів вдавалося зняти напади, дуже схожі на ті, які супроводжують бронхіальною астмою. Насправді причиною такого положення був спазм міжреберних м'язів. Власне, людина, який почав відчувати біль, слід обов'язково обстежитися. Це, принаймні, покаже реальну картину стану організму і наштовхне медиків на певні висновки.

зрештою, такий пацієнт виявляється на прийомі у вертебролога. Однак досить часто час вже втрачено. Особливо важко лікувати пацієнтів, у яких процеси в хребті набули хронічного характеру. Коли одна проблема тягне за собою іншу. Лікарі пояснюють, що це дуже схоже на те, як плівку відеофільму тому розкручують - зникають симптом за симптомом.

Проблеми з хребтом називають "хворобою цивілізації". Тому ніхто зараз - в епоху гіподинамії, тобто нестачі руху - від них не застрахований. Хворіють і водії, і бухгалтери, і дорослі, і діти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ