Головна : Новини

Що таке моніторне очищення кишечника?

, 17:20
0 1482

Гідроколонотерапія (МОК ) що являє собою високоефективну лікувальну технологію, яка спрямована на звільнення людського організму від хвороботворних мікроорганізмів, шкідливих токсинів і шлаків. В результаті даної процедури сильно поліпшуються працездатність і самопочуття, а також стимулюється імунітет і нормалізуються обмінні процеси в організмі.

Моніторне очищення кишечника має такі показання:

  • тютюнові, екологічні, алкогольні, мікробні і харчові отруєння (інтоксикації);
  • надмірна вага, бронхіальна астма алергічної-інфекційної природи, запальні хвороби кишечника, ранній атеросклероз судин, шкірні алергічні захворювання, для поліпшення функціонування імунної системи, серцево-судинної системи та ЦНС.

У лікувальних цілях, найчастіше, роблять від 3-х до 10-ти процедур, тривалістю від 20 до 40 хвилин. Здоровим людям для профілактики хвороб, очищення організму від солей важких металів, шлаків і ендотоксинів рекомендують проходити в рік 2 курсу МОК.

При гідроколонотерапії воду з обов'язковим додаванням різних лікарських препаратів і трав, які нормалізують мікрофлору кишечника, вводять через пряму кишку за допомогою спец. зонда, при всьому цьому промивають весь товстий кишечник, який може досягати 2 м у довжину.

Ця процедура на 100 % безпечна: зрошення проводиться спеціалістом + застосовуються ректальні стерильні наконечники. Безпосередньо після МОК пацієнт відчуває якусь приємну легкість, у нього зникають запалення і висипання, загальне самопочуття покращується, зменшується набряклість, шкіра стає більш еластичною, підвищується життєвий тонус та імунітет, а також знижується вага.

Якщо Ви мрієте поліпшити свою фігуру і самопочуття, дбаєте про здоров'я, хочете мати шовковисту ніжну шкіру і гарний колір обличчя, тоді переконаєтеся на власному досвіді в цілющих властивостях моніторного очищення кишечника.

Потрібна спец. підготовка для проведення МОК?

Ніякої спец. підготовки колоногидротерапия не потрібно, але треба знати, що:

  • дану процедуру можна проводити не раніше ніж через 1 годину після прийому їжі;
  • безпосередньо перед процедурою краще не їсти продукти, які сприяють підвищеному газоутворенню (житній хліб, капусту, солодке, груші, бобові, виноград);
  • деякі клініки радять звільнити товстий кишечник за допомогою очисної клізми або ж прийняти проносне.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ