Головна : Новини

Що Біблія говорить про тату?

, 17:53
0 301

Тату на тілі зараз переживає відродження. У Сполучених Штатах вже кожен п'ятий чоловік має, принаймні, одне тату. Це вдвічі більше, ніж десять років тому. Зірки шоу-бізнесу, спортсмени і навіть модель популярної ляльки Барбі мають чимало і досить помітних татуювань. Враховуючи поширеність цього явища, справедливо виникає питання для християнина - а що це говорить Біблія?

Коротка відповідь: нічого. Принаймні - нічого конкретно визначеного. У Біблії немає згадок про тату в сучасному розумінні. Деякі християни вважають татуювання на тілі смертним гріхом, адже Бог чітко це заборонив, сказав: «Заради померлого не робіть надрізів на тілі вашому, не накалывайте на собі листа. Я Господь »(Лев 19, 29).

Для інших християн ці слова не становлять категоричної заборони на татуювання тіла, оскільки це наказ старозавітного закону, від виконання якого християни звільнені. До речі, якщо вас цікавить у Москві, то більше інформації ви знайдете на сайті: http://www.tattoo-olimp.ru/.

Досліджуючи інтернет у пошуках відповіді на питання про тату, можемо зустріти саме ці дві позиції. Обидві помилкові, адже Біблія нічого не говорить про красу шкіри малюнками, візерунками чи текстами шляхом введення під неї туші. А саме це і є татуюванням у ​​сьогоднішньому його розумінні.

Варто також дослідити контекст запровадженої заборони. Израильтяны після звільнення з полону розташувалися між Єгиптом і Ханааном. Сучасні археологічні дослідження показали, що в стародавньому Єгипті відомим був звичай прикрашати тіло татуюваннями. Але він стосувався тільки жінок. Вони містили символи Бога на тих частинах тіла, які асоціювалися з плодючістю (груди, стегна, живіт).

В Ханаані, крім татуювання тіла різними барвниками, практикувалися інші форми втручання в шкіру: випалювання знаків, надрізи або скальпування шкіри.  Археологічні дослідження підтвердили: те, що Біблія говорить про Ханаан, які калічать тіло з ритуальною метою є правдою.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ