Головна : Новини

Особливості кольорових контактних лінз

, 18:14
0 1331

Останнім годиною, великою популярністю користуються кольорові контактні лінзи, які дозволяють змінити свій колір очей, і додати родзинку до свого образу. Адже очі - дзеркало душі, їм присвячуються вірші та поеми, в них закохуються. А контактні лінзи дозволяють підсилити цей ефект. Крім того, вони дозволяють не тільки змінити колір очей, але і приховати деякі дефекти, такі як пошкодження райдужної оболонки, більмо і т. д.

Лінзи бувають двох типів:

  • кольорові;
  • відтінкові.

Останні використовуються рідко, так як вони змінюють колір очей всього на кілька тонів. Кольорові ж мають більш насичений колір, а іноді навіть - оригінальний малюнок.

Безпека і передача кольору

Перед тим, як почати використовувати кольорові лінзи, у багатьох виникає питання: чи не впливають вони на зір і передачу кольору. Почнемо з того, що лінзи створені так, що вони не закривають зіницю, тому на передачу кольору впливати не можуть. Правда, при поганому освітленні зіниця має властивості розширюватися, так що можлива поява невеликих замутнень. Тому їх не рекомендують використовувати під час водіння автомобілем або виконанні робіт, що вимагають особливої ​​уваги.

Що стосується барвників, які використовуються для надання лінзам певних кольорів, то вони абсолютно нешкідливі. Єдина порада: варто купувати лінзи тільки від відомих виробників, обов'язково в спеціалізованих магазинах, де є відповідні сертифікати якості. До речі, в Україні придбати кольорові контактні лінзи ви можете в інтернет-магазині "".

Догляд

За рахунок особливої ​​технології виготовлення, догляд за кольоровими лінзами також своєрідний:

  • Необхідно купити спеціальний розчин для їх зберігання. Міняти його потрібно кожен день;
  • Брати лінзи потрібно тільки чистими руками, на них не повинен потрапити бруд або залишки крему;
  • При будь-якому пошкодженні кольорових лінз їх ні в якому разі не можна використовувати, так як вони можуть подряпати райдужку ока, і навіть пошкодити зіницю;
  • Носити їх потрібно не більше 8 годин, і спати в них також не рекомендується. Вся справа в тому, що вони виготовляються зі спеціального матеріалу, який має низьку киснепровідність. А очам, як і будь-яким органам, необхідно регулярно «дихати» для проходження біохімічних реакцій.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ