Головна : Новини

Римські штори: дизайн та види

, 10:41
0 278

Романські (римські) штори є ще 1-їм з різновидів штор з керуванням (також є ще австрійські і японські). Відмінною особливістю даних штор є рівні глибокі складки, які утворюються при підйомі. Найчастіше романські штори застосовують на 1-му вікні спільно з класичними шторами. В даному випадку римські штори застосовуються, як «затемнює» елемент, а класичні - для декорування віконного отвору.

Романські штори зовсім не важко відрізнити від інших штор з рівним складкам (шириною 20 - 30 см), з'являється безпосередньо в піднятому стані. А в складеному стані горизонтальні складки даних штор збираються зверху віконного отвору, при цьому нависаючи 1-на над 2-ой. А в спущеному вигляді горизонтальні складки цих штор повністю зникають і полотно, що може бути досить щільним або ж ілюзорно прозорим, виглядає як абсолютно рівна площина. До речі, купити ви можете в інтернет-магазині: red-cat.com.ua.

Загадка римських штор полягає в дерев'яних планках (рейках), які закріплені на шторах з вивороту. Безпосередньо при піднятті полотна, додаткові пристосування рейок утворюють на полотні ідеальні рівні складки. Для підйому і спуску романських штор служать шнури, які відведені вправо або вліво і пропущені крізь кільця на звороті штор.

На сьогоднішній день, римська штора виглядає дуже актуально і стильно, хоча своїм виглядом вона підкорювала справжніх цінителів елегантності ще при Священної Римської імперії. Нині вже не треба доводити те, що інтер'єр презентабельного офісу, ресторану, залу або ж житлового будинку може сильно виграти від використання романських штор.

Унікальність даних виробів полягає в тому, що романська штора дозволяє здійснити будь-які дизайнерські плани. Ви можете закріпити його на стіні, яка далека від вертикального положення, а також помістити в будь-віконний проріз або нішу. Щільні романські штори, які не впускають у кімнату світло, ідеально підійдуть фанатам домашнього кіноперегляду. А якщо людина є поціновувачем атмосфери літа і сонячної аури, то йому припадуть до смаку римські штори виготовлені з тонких тканин.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ