Головна : Новини

Як повним жінкам визначити розмір одягу?

, 18:42
0 226

Купуючи в магазинах одяг, особливо жіночу та ще й великих розмірів, треба слідувати певним правилам і вибирати вироби для повненьких жінок, які повністю відповідають типу фігури та розміром. У даній статті ми поговоримо про це детально і розповість нам про це співробітник інтернет-магазину: www.grandemoda.ru, в якому ви можете придбати жінок, а також чоловіків.

При виборі одягу для повних дам, першорядне значення мають дані, які зазначені на маркувальних етикетках. На прийнятої в РФ маркування, 1-им числом вказують зростання. Він повинен потрапити в діапазон: "+3" - "-3" див. Міряючи одяг найближчих показників по зростанню, треба звернути свою зверніть на: положення кишень, довжину рукавів, довжину речі до і після талії, положення выточек на грудях та ін. Якщо дама невисокого зросту (від 146 до 152 см), але при всьому цьому вона носить одяг великих розмірів, тоді до вибору їй треба підійти найбільш уважно.

Що ще треба знати при придбанні одягу великих розмірів для жінок?

Також важливим параметром, є об'єм грудей. Обсяг (обхват) грудей є 2-им число, що вказують на ярлику.

Розміром одягу є обсяг грудей, який поділений на 2-ва. Приміром, обсяг грудей 90 см - це відповідає 45-го розміру одягу. Якщо безпосередньо при вимірюванні жінка отримала проміжне значення, наприклад 92 див., тоді потрібно вибирати одяг найближчого розміру, але в більшу сторону. (в нашому випадку 94 див., тобто 48-й розмір одягу). Якщо ви хочете придбати одяг для повних дам, тоді цим показником треба приділяти особливе значення.

Ні в якому разі не купуйте одяг для повних дам на 1-ин розмір менше вашого. Вашу фігуру це не зробить більш стрункою, але, цілком можливо, що дана одяг буде виглядати далеко не найкращим чином.

Якщо Ви власниця найбільших грудей, тоді Вам треба підібрати такий одяг, що за допомогою грамотної конструкцією візуально зможе її зменшити.

Також важливим елементом великої жіночого одягу є обхват стегон. Це 3-я цифра, яка зазначена на маркуванні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ