Головна : Новини

Гастал: фармакологічна дія та показання до його застосування

, 12:06
0 200

Такий препарат, як Гастал знижує великий рівень кислотності шлункового соку, а також усуває всі присутні розлади травлення. Даний препарат може пригнічувати дію пепсину, лецитину і жовчних кислот, а також сприяє загоєнню виразок шлунка протягом швидкого часу.

Гастал після його застосування захищає слизову оболонку від різних негативних агресивних факторів (при цьому стимулює секрецію слизу, епідермального фактора росту, і збільшує кількість фосфоліпідів та ін). Дія даного препарату настає завжди відразу ж після його прийому і продовжується ще до двох годин. Лікарський засіб взагалі не всмоктується всередину стінок, а навпаки - виводиться з калом.

Показання до застосування Гастала

за багатьма показниками до Гасталу, його зазвичай призначають приймати при таких захворюваннях, як: гастритах (коли підвищена кислотність), виразках, частою печія, рефлюкс-езофагіті, ерозіях слизової оболонки шлунка і т. д. Показанням до Гасталу вважають і профілактику виразкової хвороби.

Інструкція по застосуванню

Як говорить , дані таблетки слід розсмоктувати в порожнині рота. Дорослі люди повинні застосовують по 1-2 таблетки шість разів протягом 24 годин. Ні в якому разі не можна приймати більше ніж вісім таблеток (це протягом 24 годин). Найчастіше курс лікування становить близько 14 днів. При печії це засіб призначають у звичайних дозах, але його застосування зовсім не залежить від того, як ви приймаєте їжу. Для дітей даний препарат призначають від 6 років по половині дорослої дози, з 12 років можна застосовувати вже повністю повну дозу.

чи Є якісь побічні дії даного препарату?

В інструкції такого препарату, як Гастал зазначено, що він іноді може викликати блювоту, змінити смаку, може з'явитися діарея або запор, але при цьому дуже рідко – алергія.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ