Головна : Новини

У пух і прах: як правильно вибрати пуховик на зиму?

, 11:17
0 1314

Зима не залишає нам вибору: елегантні пальта і улюблені шкіряні косухи давно зачохлені і прибрані до весни. На перший план вийшов по-справжньому теплий одяг, який не боїться суворих морозів і поривчастого вітру. Виникає логічне запитання - як вибрати якісний пуховик? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину: .

Ступінь «обігріву» пуховика безпосередньо залежить від якості наповнювача. Найтепліший пух у водоплавних птахів. Також важливо процентне співвідношення пуху (down) до дрібного пера (feather). До нього виробники вдаються заради здешевлення речі (процес відділення пера від пуху трудомісткий і витратний). Щоб стьобана куртка гріла по-чесному, пуху в ній повинно бути не менше 70 %.

Ще один принциповий момент - маса наповнювача. Від неї, як не крути, залежить гранична комфортна температура, на яку розрахована річ. Дивіться спеціальні позначки на внутрішній етикетці виробу. Альтернативний вид «утеплювача» - синтетичний. Не треба скепсису! Синтетика синтетиці - різниця. Сьогодні багато виробників експериментують з штучними волокнами, які по своїй легкості, несучості і гріючій здатності не поступаються, а іноді і перевершують натуральний пух. І коштують при цьому нітрохи не менше. До речі, деякі бренді серйозно сподіваються в найближчому майбутньому повністю відмовитися від натурального пуху. Тенденція зрозуміла: передові технології, які зараз щосили розвивають фахівці в Південній Кореї і Японії, дозволяють удосконалювати властивості синтетики майже до безкінечності. А вісь можливості пуху, на жаль, великі, але не безмежні.

Ще один аспект - розподіл наповнювача. Якщо пух покладений нерівномірно, то є великий ризик, що після носіння і чисток наповнювач звалиться грудками і осяде. А значити, з'єднання бути порожнечі, які не будуть гріти, і зовнішній вигляд виробу назавжди зіпсується. Уникнути цього допомагає спеціальна проклейка невеликими сегментами. Ця техніка дозволяє утримувати наповнювач на місці. Найслабші місця, через які зазвичай «дезертирує» наповнювач, - це шві.

Який вибрати пуховик?

Рекомендуємо найзручніший варіант - трансформер. Багато подібних моделей оснащуються практичними підстібками на кнопках, які можна відкріпити в теплу погоду. Також нерідко у курток знімаються капюшони, хутро (що особливо зручно при пранні), а іноді навіть кишені. Крім того, дизайнери регулярно експериментують з виворотністью пуховиками, обидві сторони яких - парадні.

У нових колекціях все частіше зустрічаються пуховики, які запозичили окремі деталі у спортивного екіпірування. Саме на них варто звернути увагу, якщо ви ще досі думаєте, який вибрати пуховик на зиму. М'яка які внутрішні манжети таких курток рятують від задування холодного вітру. Безліч внутрішніх кишень дозволяють носити з собою документи, телефон та інші дрібниці. Іноді міські моделі за прикладом гірськолижних навіть обзаводяться системою вентиляції. Погодьтеся, ці функціональні елементи стануть в нагоді не тільки на схилі. Увага! Розрізняйте значення словосполучень water-resistant і water-proof. У першому випадку виробник говорити про ті, що ви не промокнете, якщо проведете під дощем або мокрою снігом не більше 15-20 хвилин. Вода просто скотиться з поверхні речі. Однак насправді не вимокнути до нитки можна тільки в пуховики water-proof. У такій «броні» не страшні ні снігопади, ні зливи.

І нарешті, тканина. Сьогодні вибір матеріалів для виробництва пуховиків багатий як ніколи. Крім звичного нейлону, в хід йде і просочена бавовна різних фактур, і навіть шерсть зі спеціальною обробкою. Завдяки цим технологічним нововведення звичний вигляд дутої куртки докорінно змінюється.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ