Головна : Новини

Норми, а також відхилення виділень після пологів

, 15:40
0 359

Не має значення, як народилася дитина, безпосередньо після пологів із статевих шляхів мами на протязі дуже тривалого часу можна спостерігати кров'янисті виділення різної інтенсивності. Чому у жінок спостерігаються ? Це відбувається безпосередньо тому, що після відділення плаценти і плодових оболонок внутрішня поверхня матки являє собою відкриту ранову поверхню. При нормальному проходженні пологів, у третьому їх періоді відторгається функціональний потовщений шар ендометрія. У теж час спостерігається скорочення розмірів матки безпосередньо на основі динаміки даних скорочень, а також характер виділень гінеколог і оцінює відновлення жіночого організму.

У 1-і години після закінчення пологів інтенсивність даних виділень залишається дуже високою – саме тому в ранній післяродовий період не потрібно користуватися ніякими прокладками для їх видалення, краще віддати перевагу вбирним пелюшок. Незважаючи на той факт, що багатьом жінкам це здається незручним, гінеколога простіше таким чином після пологів оцінити інтенсивність виділень, а саму пелюшку після використання ви можете викинути без будь-якого жалю.

У 1-і години, а також дні безпосередньо після пологів виділення мають солодкуватий стійким запахом крові, оскільки на 80 відсотків - це незмінена кров, а 20 відсотків - це секрет маткових залоз, що починають інтенсивно працювати після закінчення пологів (відновлення слизової стартує відразу після закінчення пологів).

Відхиленнями вважаються: різке зменшення об'єму виділень (це свідчить про спазмі шийки матки, що загрожує інфекціями), а також сильне збільшення об'єму виділень (це свідчить про порушення скоротливої активності матки і ще у даному випадку гінеколог може запідозрити порушення згортання крові, до речі, при розвитку ДВЗ-синдрому слід проводити інтенсивні негайні лікувальні заходи, оскільки дане ускладнення безпосередньо загрожує життю).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ