Головна : Новини

Лазерна епіляція: що слід знати перед тим, як її робити?

, 18:50
0 233

Будь-яка жінка в будь-якому віці неабияк стежить за своєю красою і здоров'ям. Особливо коли справа стосується видалення волосся з небажаних зон на тілі. Небажані волосся можуть проявлятися на обличчі, в зонах бікіні, ногах, під руками і так далі. Саме тому, кожна жінка намагається чим швидше від нього позбавитися. Слід пам'ятати, що перш ніж почати робити цю процедуру, необхідно як слід подумати і вибрати дійсно хороший і якісний салон, щоб уникнути небажаних наслідків від виконаної процедури. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації про це ви знайдете на сайті: http://salonhunter.com/kiev/salons/lazernaa-epilacia-bikini-polnoe.

Існує чимало салонів, в яких надають послуги лазерного видалення волосся. Проте, більшості з них використовують застарілі обладнання, яке може бути неефективним в порівнянні з тим, що використовують нові, потужні салони. Також в будь-якому з салонів можна отримати консультацію від кваліфікованих фахівців, і прийняти для себе рішення, про подальшу процедуру, яка необхідна саме для вас. В залежності від зони, на якій потрібно видалити волосся, залежить ціна і час тривалості процедури.

Дуже важливим фактором в кожному салоні - це проведення діагностики устаткування. У багатьох салонах регулярно проводиться діагностика всіх лазерних систем, тому можна бути впевненим у безпеці виконання процедури. Слід пам'ятати, що лазерна епіляція абсолютно безпечна. Завдяки диодному лазеру Lumenis LightSheer ET, відбувається тільки видалення меланіну цибулини волосся, при цьому не зачіпаючи інші тканини шкіри. Тому, можна бути впевненим, що він не чіпатиме і ніяк не вплине на всі внутрішні органи людини. Для того, щоб зробити лазерну епіляцію волосся можна правильно і ефективно, необхідно дотримуватися певні правила підготовки. Насамперед, слід не робити будь-які інші процедури епіляції за 3-4 тижні до процедури лазерної епіляції, дозволяється тільки гоління. Не засмагати, уникати різних кремів для тіла, що містять спирт. Про цих, а також інших рекомендаціях і поради детальніше зможе розповісти фахівець, якщо попередньо ви йому подзвоніть.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ