Головна : Новини

Що вибрати для стін - практичність або красу?

, 20:05
0 251

Оздоблення стін - особливий етап ремонту. Від «наряду» залежить чимало: стилістика майбутнього інтер'єру, затишок і, нарешті, довговічність. Тому і вибирають клієнти шпалери з особливою ретельністю. Але завжди стають перед дилемою - практичність чи краса? Отже, що бере верх і які шпалери кращі? Адже фахівці стверджують, що в даний час наш ринок шпалер настільки насичений, що може запропонувати клієнтам і красу, і практичність одночасно.

В Україні представлені шпалери для стін понад 100 виробників. Шпалери бувають різних видів. Розрізняють: паперові, текстильні, натуральні шпалери з рослинних волокон, вінілові на паперовій основі, вінілові на флізеліновій основі, «рідкі», скловолоконні (склошпалери), самоклеючі, під фарбування, шпалери тощо. До речі, причинами зниження попиту на шпалери є скорочення будівництва, коливання курсу долара минулими роками, зменшення видачі кредитів, а відповідно і падіння попиту на нерухомість. До речі, якщо вас цікавлять якісні шпалери на замовлення, то більше інформації ви знайдете на сайті: .

Шпалери купуйте взимку

Завжди хочеться зробити ремонт один раз і на все життя, або хоча б років на десять. Тому дуже часто віддають перевагу фарбам або текстурним штукатурок - довговічне і практично. Однак менеджери з продажу шпалер кажуть, що вже пора, коли такими ж характеристиками будуть володіти і сучасні шпалери. Ті, що миються використовувалися в Україні вже років шість і є досить практичними. Найчастіше їх наклеюють в кухнях і ванних кімнатах, а різнокольорові з казковими героями - для дитячих, орнаменти і квіти підходять для віталень і спалень. Основними імпортерами шпалер є Німеччина і Білорусь. Менша частина ринку розподілена між Італією, Росією, Китаєм та іншими країнами.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ