Головна : Новини

Захворювання спини: які з них є найбільш поширеними

, 18:00
0 226

Мільйони людей кожного дня страждають від нестерпного болю в спині. Таблетки і пілюлі, мазі і бальзами, комплексні вправи і види лікування створюються з ціллю полегшення або профілактики болю в спині. Операції на хребті являються одними із самих частих у клінічній практиці.

У наш час, розробляючи стратегію боротьби з болями в спині, лікарі часто звертають увагу не тільки на медикаментозне і хірургічне лікування, але і на правильне харчування, фізичну активність і застосування нетрадиційних методів лікування.

Як правило, людина народжується з прямим хребтом, потім виникає його викривлення вперед і назад. Викривлення хребта вперед називається - лордоз, назад - кіфоз. Фізіологічні вигини у зазначеному напрямку пом'якшують руху і допомагають зберегти рівновагу. Але це відноситься тільки до тих випадків, коли криві виражені не більше ніж фізіологічно. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви знайдете на сайте:http://zdorovy-ruh.com.ua/articles/30-profil-lecheniya-5.html.

Сколіоз - це викривлення хребта в бічну сторону (у фронтальній площині). Сколіоз уражує біля 2% населення і часто має спадкову природу.

Мета дослідження даних захворювань - визначити найбільш ефективний метод лікування при сколіозі. Одним з методів фізичної реабілітації є масаж. Метою масажу є:

  • Підвищення загального тонусу організму;
  • Нормалізація функціональних можливостей серцево-судинної і дихальної систем; Формування правильної постави;
  • Сприяння зміцненню м'язів і м'язового корсета.

Навіть при наявності схильності організму до захворювань хребта їх можна уникнути, якщо розробити навички правильної постави і виконувати вправи, спрямовані на гармонійний розвиток опорно-рухового апарату. Одним з головних методів лікування неправильної постави та захворювань хребта є лікувальна фізкультура. Але ніяке лікування не може бути ефективним без усунення причини захворювання, і всі профілактичні заходи необхідно виконувати під час лікування.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ