загрузка...
Головна : Новини

Ультразвуковий скрабер: очищаємо шкіру будинку

, 10:38
0 291

Ідеальної покупкою для будь-якої жінки, що любить і балує себе стане ультразвуковий скрабер. Не має ніякого значення чи ви відвідуєте косметолога регулярно або час від часу - даний цінний апарат в лічені хвилини дасть вам можливість привести себе в повний порядок. Після застосування даного апарату будь-яка жінка будете виглядати неперевершено! Величезна кількість представниць слабкої статі вже давно оцінили ультразвуковий скрабер – про це свідчать численні подяки та відгуки. До речі, купити ви можете в інтернет-магазині: ums-beauty.com.ua.

Що ж являє собою ультразвуковий скрабер і навіщо він потрібен?

Всі знають, що доглянуті дівчата, які знають собі ціну, завжди виглядають привабливо. Вони притягують до себе шанувальників, як магнітом. Але мало хто знає про те, що їх прекрасна зовнішність зовсім не є результатом багатогодинних «посиденьок» у СПА салонах. Дуже навіть ймовірно, що своєю прекрасною зовнішністю вони зобов'язані саме ультразвукового скраберу.

Пригадати, що на людській шкірі постійно накопичуються відмерлі клітини («роговий шар»), який є бар'єром і виконує захисну функцію. На превеликий жаль, коли цих відмерлих клітин накопичується надмірно багато, вони безпосередньо ускладнюють розвиток і зростання молодих клітин, оскільки вони своєчасно не злущуються. Внаслідок цього наше обличчя набуває далеко непривабливий вигляд (на ньому з'являються невеликі шрамики, застійні плями, зморшки, пігментації, а також припухлості і мішки під очима.

У тих випадках, коли шкіра не в змозі самостійно впоратися з відмерлими клітинами, їй потрібна додаткова допомога. Таке пристосування, як ультразвуковий скрабер і допоможе позбутися від переизбыточного рогового шару шкіри. Завдяки даному «диво-апарату» особа отримає делікатне і дбайливе очищення.

Переваги ультразвукового скрабера:

  • Компактність;
  • Робота від мережі;
  • Зручність у використанні;
  • Пару програм роботи, що дає можливість робити кілька процедур з салону (масаж, пілінг, ліфтинг і ін) з допомогою 1-го апарату;
  • Велика частота ультразвукових коливань;
  • Увігнута спеціальна поверхня лопатки, якою дуже зручно повторювати вигини особи і працювати в дуже важкодоступних місцях.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ