Головна : Новини

Візьміть музику в дорогу

, 11:44
0 246

Музика практично весь час супроводжує кожного водія в дорозі. Улюблені мелодії і урізноманітнюють весь час в дорозі, а також налаштовують тільки на позитив. Тому ми вирішили поцікавитися, яку музику люблять слухати відомі жителі, керуючи авто, і як вона впливає на емоційний стан водія. Сьогодні ви про це дізнаєтеся трохи пізніше в статті.

Залежить ДТП від музики?

Асоціація автомобілістів Великобританії, що займається питаннями безпеки дорожнього руху, дослідила, що статистика аварій на дорогах напряму пов'язана з музикою, яка грає в салоні авто. Як повідомляє американська газета, експерти прийшли до висновку, що від того, яку музику слухає водій, залежить його увагу до дорожньої ситуації, а відповідно і ризик потрапляння в ДТП.

Водії, які воліють повільну спокійну музику, зберігають свою психологічну рівновагу і адекватність до того, що відбувається на дорогах. Тоді як водії, які слухають швидку музику, починають підсвідомо хвилюватися і несвідомо збільшувати швидкість.

Кожному – своє

зрештою, скільки людей, стільки й смаків. Переконатися в цьому неважко. Наприклад, директор ТОВ "Да Капо" Василь Музика любить слухати хіти 80-х або ретро-радіо. До речі, послухати і скачати музику ви можете тут: .

Не вимикається радіо і в авто власник більярдного клубу "Піраміда" Олександра Жлуктенко. У що він говорить: В основному в машині слухаю радіостанції. Але на трасі можу їхати під рок-балади. Все залежить від настрою. Інколи і важку музику включаю, час диско, а іноді і шансон. Тим більше, що добре обладнана аудіосистема дозволяє зручно включати будь-яку музику без перешкоди для безпеки руху. А музика, як кажуть, і жити допомагає.

Дещо інші музичні уподобання мають представниці прекрасної половини людства, рівненські леді за кермом. Власниця салону стильного одягу "Джані" Ольга Борович, наприклад, слухає за кермом російських ді-джеїв: У мене є колекція дисків ді-джеїв Кирилов, Міксон, Світла. Як тільки сідаю в авто, одразу вмикаю диски, які з задоволенням слухаю. Музика піднімає настрій і не заважає стежити за дорогою.

Люблю слухати пісні Ірини Білик, - розповідає головний економіст фірми "Ізотерм-С" Алла Гуц. - А на міських вулицях вмикаю радіо на хвилю місцевої радіостанції. Не любить пані Алла гучної музики. Коли їду в машині з дітьми і вони включають свою музику, наприклад, реп, то я прошу їх або взагалі вимкнути, або переключити на щось більш спокійне.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ