Головна : Новини

У спортивному клубі «Барс» (р. Алушта) відбувся чемпіонат Криму з вільної боротьби

, 13:50
0 243

На базі спортклубу «Барс» (р. Алушта) пройшов чемпіонат Криму з вільної боротьби. У цьому спортивному заході взяли участь 60 юних борців вільного стилю, які приїхали в Алушту зі всього півострова Крим. До речі, варто згадати, що в даному чемпіонаті, крім чоловіків прийняли участь також і дівчата. Тренер міжнародної категорії, головний суддя змагань - Рефат Мустафаєв, побажав гідних результатів абсолютно всім борцям.

Президент Кримської федерації вільної боротьби, коли говорив про залі боротьби спортивного клубу «Барс» сказав: "Я пишаюся, що в Криму є такий спортзал і сподіваюся, що у нас з'являться також і відмінні результати на змаганнях найвищого рівня".

"Гідних виступів на різних борцівських килимах, а також краси і здоров'я", - побажав всім учасникам гол. тренер збірної Криму з вільної боротьби Гнат Грек, який також відзначив ще й те, що спортклуб «Барс» має борцівський зал світового рівня і зазначив, що проводити тут змагання - це 1-але задоволення.

Директор дитячо-юнацької спортшколи управління освіти, депутат міської ради р. Алушти Алан Турієв сказав: "Приємно бачити, як ряди борців поповнюються юними атлетами. Хочу висловити свою подяку відділу освіти та міськраді,  за те, що нині в селах Алуштинського регіону функціонують секції вільної боротьби. У нашому муніципальному окрузі дуже багато для розвитку вільної боротьби та спорту в цілому робить президент спортклубу «Барс» . Щоб до спорту ставитися з усією душею, треба, щоб організатор спортивного клубу мав безліч якостей, серед яких: любов до конкретних видів спорту, любов до дітей, а також патріотизм. Так от, Джемал Володимирович дуже любить свою справу і, на додачу до всього, він має тягу до творення. Батьки багатьох юних борців дуже вдячні йому за те, що їхні чада можуть займатися в стільки хороших умовах. До речі, завдяки спортклубу «Барс» всі алуштинські ДЮСШ об'єдналися і активно ведеться робота по запобіганню злочинності серед підлітків".

Поєдинки юних борців виявилися дуже вражаючими, оскільки всі учасники прагнули до перемоги, викладаючись при цьому в повну силу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ