Головна : Новини

Спортивне харчування якої фірми краще вибрати?

, 19:31
0 669

На сьогоднішній день є дуже багато виробників спортивного харчування і в данійстатті ми постараємося розповісти яким з них можна довіряти і чому. Традиційно всіх виробників спортивного харчування можна розділити на 2 групи:   зарубіжні та вітчизняні. Більшості бодібілдерів мають тверде переконання, що буржуйське спортивне харчування набагато краще ніж вітчизняне. Ну сперечатися з цим ми не будемо адже США маєнайрозвиненішу в світі інустрію спортивного харчування та бодібілдингу. Тому, якщо ви маєте можливість, купуйте СпортПит німецьких та американських   виробників: BSN, Twinlab, Prolab, Weider - це ті марки, що давним давно зарекомендували себе. Особливу увагу зверніть на німецьку продукцію. Так компанія Multipower більше 10 років отримує наілучшіе відгуки як зарубіжних, так і вітчизняних атлетів, причому кількість позитивних відгуків, як мінімум в 2 рази більше ніж у будь-який з американської компаній виробників спортивного харчування. Відповідь заритий в історії, адже німецька продукція дуже рано прийшла на вітчизняний ринок і щільно завоювала його. &Nbsp; Загалом, найкраще купувати спортівное харчування наступних фірм:

  • BSN;
  • Multipower;
  • Optimum Nutrition;
  • Prolab;
  • Twinlab.

Сюди можна додати і Weider, правдає один мінус - харчування даної марткі дуже часто підробляють, тому є ризик купити зовсім не те за що ви заплатите свої гроші.

Що ж можна сказати про вітчизняний спортивному харчуванні? Відповідь: майже нічого хорошого. У вітчизняному сигмент набагато менше грошей - як результат на багато гірша якість. &Nbsp; Вітчизняний виробдитель, для того, щоб продати свій протеїн повинен зробити його набагато дешевше зарубіжного. Для цього замість дорогих білків вони використовують дешеві соєві білки китайського виробництва. Правду кажучи, вітчизняне спортивне харчування погане. &Nbsp; Єдиною вітчизняної маркою, яка виділяється на тлі інших - є Ironman. Правда цехарчування є кращим серед гірших.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ