Головна : Новини

Що таке лікувальна косметика?

, 12:46
0 672

Терміни « лікувальна & raquo ;, « Фармацевтич ­ ська & raquo ;, « аптечна & raquo ;, « дерматологічна » косметика є синонімами, під якими ховається косметика, яка призначена для корекції косметичних недоліків і патологічних станів шкіри. Цей тип косметичних засобів продют виключно в аптеках. Є, Тіла, волосся, вій.

Косметичні продукти, які підпадають під термін "лікувальна косметика", по ­ явилися в Європі на початку сімдесятих років 20-го століття. Изна ­ чільного лікувальну косметику створювали з метою допомогти людям, у яких є дерматологіче ­ ські проблеми. Так проблемну шкіру потрібно було не просто лікувати, а й живити, увлаж ­ нять і захищати, крім того, потрібно було враховуючи специфіку кожи, а масової косметиці це було не під силу, в той час як лікувальна косметика була набагато активніше і ефективніше і вирішувала проблеми, які косметологи вважали занадто важкими, а дерматологи на ­ ходили несерйозними в порівнянні з шкірними захворюваннями. Лікувальна   косметика є чимось середнім між лекарствен ­ ним препаратом і косметикою.

Перевагою лікувальної косметики є, то що вона продається тільки в аптеках, що дає таку собі, але захист від підробки + ви отримаєте бессплатно консультацію фармацевта. Даний тип косметики є ідеальним співвідношенням якості та ціни, оскільки її производителей вкладають величезні гроші   в наукові розробки, вдосконалення технології та патенти, а не в розкрутку і барвисту упаковку. При всьому цьому ефективність лікувальної косметики підтверджується клінічними випробуваннями, а виробляють її як і фармацевтичні препарати - згідно високим стандартам якості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ