здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке лікувальна косметика?

Жовтень 12 2014

Терміни « лікувальна & raquo ;, « Фармацевтич ­ ська & raquo ;, « аптечна & raquo ;, « дерматологічна » косметика є синонімами, під якими ховається косметика, яка призначена для корекції косметичних недоліків і патологічних станів шкіри. Цей тип косметичних засобів продют виключно в аптеках. Є, Тіла, волосся, вій.

Косметичні продукти, які підпадають під термін "лікувальна косметика", по ­ явилися в Європі на початку сімдесятих років 20-го століття. Изна ­ чільного лікувальну косметику створювали з метою допомогти людям, у яких є дерматологіче ­ ські проблеми. Так проблемну шкіру потрібно було не просто лікувати, а й живити, увлаж ­ нять і захищати, крім того, потрібно було враховуючи специфіку кожи, а масової косметиці це було не під силу, в той час як лікувальна косметика була набагато активніше і ефективніше і вирішувала проблеми, які косметологи вважали занадто важкими, а дерматологи на ­ ходили несерйозними в порівнянні з шкірними захворюваннями. Лікувальна   косметика є чимось середнім між лекарствен ­ ним препаратом і косметикою.

Перевагою лікувальної косметики є, то що вона продається тільки в аптеках, що дає таку собі, але захист від підробки + ви отримаєте бессплатно консультацію фармацевта. Даний тип косметики є ідеальним співвідношенням якості та ціни, оскільки її производителей вкладають величезні гроші   в наукові розробки, вдосконалення технології та патенти, а не в розкрутку і барвисту упаковку. При всьому цьому ефективність лікувальної косметики підтверджується клінічними випробуваннями, а виробляють її як і фармацевтичні препарати - згідно високим стандартам якості.

← Жіноче взуття Спортивне харчування якої... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен