здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Убихинол

Вересень 18 2016

Щодня приймаючи їжу, людина збагачує свій організм певною часткою білків, вуглеводів, жирів. Процес їх переробки перетворюється в ланцюгову реакцію, проміжним і кінцевим результатом якої є утворення вільних радикалів. Для поліпшення їх зв'язування та виведення в медичній практиці використовуються речовини і препарати з явно вираженою антиоксидантною дією, зокрема .

Природа і функції

З точки зору хімії, убихинол є однією з редокс-форм коензиму або кофермент Q10. Разом з двома іншими (убихиноном, семихиноном), бере участь у процесах нормалізації клітинного обміну речовин. Біохімія розглядає Убихинол, як ключова ланка ланцюга ЕТЦ (перенесення електронів) і фосфорилювання. Через них він бере участь у процесі синтезу АТФ, підвищує антиоксидантні властивості вітаміну Е.

Максимальна концентрація цієї форми коензиму спостерігається в тканинах і органах з високим рівнем обміну енергії, зокрема, тканинах серцевого м'яза, печінки, плазмі крові. Отже, в медичній практиці препарати на базі убихинола призначають при вираженій клітинної енергетичної недостатності або наслідки впливу вільних радикалів. Прикладом можуть служити дисбактеріоз кишківника, виразки, захворювання гінекологічного профілю.

Основними функціями або властивостями коензиму є:

  • нормалізація окислювальних процесів організму;
  • відновлення формули крові і епітеліальних оболонок;
  • підтримка дихальної ланцюга клітини (ЕТЦ);
  • нормалізація і регулювання властивостей клітинних і біологічних мембран і т. д.

Значення для організму

Препарати, в яких убихинол міститься в якості основної діючої речовини, що можуть використовуватися для внутрішньом'язових ін'єкцій або як біологічно активна добавка до харчового раціону. Вони цінуються в першу чергу завдяки своїм антиоксидантним і энерговосстановительным якостям. Крім того, коферменти чинять позитивний вплив на стан і роботу серцево-судинної системи, знижують прояви окремих захворювань групи (набряків, задишки). На хід хвороби і відновлення функцій ураженого органу це, звичайно ж, не вплине, зате протягом його більш легким. Крім того, містять убихинол препарати часто призначають у період реабілітації для відновлення енергетичного балансу та життєвих сил.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Підстава - найбільш... Основні плюси онлайн дощок... 
Переглядів: 202
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен