Головна : Новини

Убихинол

, 21:20
0 237

Щодня приймаючи їжу, людина збагачує свій організм певною часткою білків, вуглеводів, жирів. Процес їх переробки перетворюється в ланцюгову реакцію, проміжним і кінцевим результатом якої є утворення вільних радикалів. Для поліпшення їх зв'язування та виведення в медичній практиці використовуються речовини і препарати з явно вираженою антиоксидантною дією, зокрема .

Природа і функції

З точки зору хімії, убихинол є однією з редокс-форм коензиму або кофермент Q10. Разом з двома іншими (убихиноном, семихиноном), бере участь у процесах нормалізації клітинного обміну речовин. Біохімія розглядає Убихинол, як ключова ланка ланцюга ЕТЦ (перенесення електронів) і фосфорилювання. Через них він бере участь у процесі синтезу АТФ, підвищує антиоксидантні властивості вітаміну Е.

Максимальна концентрація цієї форми коензиму спостерігається в тканинах і органах з високим рівнем обміну енергії, зокрема, тканинах серцевого м'яза, печінки, плазмі крові. Отже, в медичній практиці препарати на базі убихинола призначають при вираженій клітинної енергетичної недостатності або наслідки впливу вільних радикалів. Прикладом можуть служити дисбактеріоз кишківника, виразки, захворювання гінекологічного профілю.

Основними функціями або властивостями коензиму є:

  • нормалізація окислювальних процесів організму;
  • відновлення формули крові і епітеліальних оболонок;
  • підтримка дихальної ланцюга клітини (ЕТЦ);
  • нормалізація і регулювання властивостей клітинних і біологічних мембран і т. д.

Значення для організму

Препарати, в яких убихинол міститься в якості основної діючої речовини, що можуть використовуватися для внутрішньом'язових ін'єкцій або як біологічно активна добавка до харчового раціону. Вони цінуються в першу чергу завдяки своїм антиоксидантним і энерговосстановительным якостям. Крім того, коферменти чинять позитивний вплив на стан і роботу серцево-судинної системи, знижують прояви окремих захворювань групи (набряків, задишки). На хід хвороби і відновлення функцій ураженого органу це, звичайно ж, не вплине, зате протягом його більш легким. Крім того, містять убихинол препарати часто призначають у період реабілітації для відновлення енергетичного балансу та життєвих сил.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ