Головна : Новини

Підстава - найбільш важливий елемент ліжка

, 13:05
0 244

Як ви думаєте про якій частині ліжка люди часто забувають? Як би дивно не прозвучало - це підстава. При придбанні ліжка люди переважно звертають увагу безпосередньо на її дизайн. Підстава є непомітною ззовні частиною ліжка, безпосередньо відповідає за комфорт людини.

Раніше замість підстав застосовували фанеру, звичайні дошки, ДСП. На подібних каркасах матраци досить швидко втрачали власну форму: проминались і слеживались.

Сучасні виготовляють з металу, дерева і пластика. Головними "+" подібного підстави є довговічність і міцність. Найпопулярнішими є рейкові підстави, але правда їх поверхня нерівна і, відповідно, вони шкідливі для людського хребта.

Сьогодні більш затребуваними є підстави з ортопедичним ефектом, які виготовляють із дерева. Найчастіше їх вбудовують в каркас ліжка, вони забезпечують відмінну ергономіку (тобто зручне і правильне положення людського тіла уві сні).

Основні "+" ортопедичного:

  • Екологічна безпека. Дерево, а також метал, на відміну від синтетичних матеріалів при кімнатній температурі не виділяють ніяких шкідливих речовин, а природну пружність дерева просто не можна порівняти з пластиком;
  • Довговічність і міцність. Ортопедичне підстава безсумнівно служить довше, ніж звичайна. Також воно має більшу міцність і завдяки рівномірному розподілу навантаження подовжує термін експлуатації ортопедичного матраца;
  • Вільний доступ повітря. Конструкція решітки ортопедичного забезпечує вільний доступ повітря безпосередньо до матраца, що дуже важливо. Чим матрац буде краще провітрюватися, тим менше в ньому буде заводиться шкідливих мікробів і тим менше буде накопичується пилу. А це означає, що «термін життя» матраца безпосередньо залежить від вільної циркуляції повітря;
  • Універсальність. Якщо вам необхідно зробити підстава ліжка більш жорстким, ви можете прикріпити додаткові ламелі до його контуру в поперековій області. До речі, багато виробників з цією метою спеціально залишають вільне місце безпосередньо в решітці.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ