Головна : Новини

Панчакарма - весняний детокс по-індійськи

, 10:42
0 267

Весна - це час не тільки для повного оновлення гардеробу і очищення шаф від всього старого і непотрібного, але і для відновлення організму. Обнулення і перезарядки. Паначкарма - це своєрідний аюрведичний детокс, який оновлює тіло і очищає душу. Прийшов час зайнятися генеральним прибиранням. Більш детально про панчакарму нам розповість співробітник Rishi центру.

До очищення організму на даний момент у багатьох лікарів і вчених відношення складні і досить суперечливе. Є прихильники «теорії шлаків», які считают, що в організмі постійно накопичуються шкідливі відходи, які не виводяться природніми методами очищення і тоді нашому тілу потрібна стороння допомога у вигляді спеціальні процедур. І є ті, хто вважає все це вигадкою, так як ці «шлаки» ніхто ще досі так і не бачив. Вони считают, що всі ці прихильники «теорії шлаків» і дієтологи морочать людям голову і витягають з них гроші на очисні процедури.

Що таке панчакарма?

Це древній аюрведічесій метод очищення тіла і свідомості. Згідно з цією системою, здорова людина - це здорове тіло без токсинів, врівноважені емоції і ясній розум. Тобто, все повинно знаходитися в гармонії. Але якщо ви постійно перебуваєте в стресі і відчуваєте негативні емоції, то ваше тіло не зможе бути здоровим.

Панчакарма (на санскриті «Панча» - п'ять, «карма» - дія) складається з 5 основних процедур очищення організму:

  • Ваман. Стимулювання терапевтичної блювоти. До цієї процедури людина підготовлюється спеціальною процедурою промаслювання;
  • Віречан. Прийняття спеціального напою на основі молока, яке відіграє роль проносного;
  • Басті. Очисні клізми зі спеціальними травами, а також мастилами;
  • Насйа. Пропарювання і очищення носових пазух спеціальними оліями;
  • Ракта-мокша. Кровопускання.

Повне очищення згідно з цими 5-ти процедурами можна проходити тільки в спеціальних аюрведичних центрах під пильних наглядом лікаря і тільки після його рекомендацій. Всі масла і трави підбираються індивідуально, масаж і процедури виконуються фахівцями.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ