Головна : Новини

Вакцинація на дому

, 11:04
0 268

Ефективна вакцинація дає деяку гарантію профілактики вірусних захворювань. Звичайно, гарантія не є стовідсотковою, проте її відсоток складає від 75 до 90. Деколи вакцинація не повністю звільняє дитину від захворювання, однак хвороба проходить в дуже легкій формі. 

Якщо Ви не знаєте, чи знайшли потрібне місце, але дитина відмовляється йти в медичний центр, то вихід є! Зараз стало можливим здійснювати вакцинацію і на дому! І якщо доросла людина не потребує домашнього прищепленні, то для батьків з дітьми ця послуга більш ніж актуальна.

У медичному центрі Patronaje.ua вакцинації здійснюються тільки із застосуванням дозволених вакцин від вітчизняних або імпортних виробників. 

Лікарі-вакцинологи повинні володіти наступними компетенціями:

 • Інформування батьків та їх дітей про вакцини;
 • Огляд маленьких дітей у віці до одного року;
 • Складання особистого плану щеплення дитини;
 • Відомості про найбільш сучасних складах вакцин;
 • Докладний огляд дитини перед призначеним днем здійснення вакцинації.

Переваги вакцинації на дому

 • Вакцинація вдома – це самий зручний спосіб, який до того ж гарантує ризик зараження через інших пацієнтів.
 • Домашні медичні послуги значно економлять час. Ви можете замовити послугу по телефону і призначити зручний час і день. Не потрібно брати вихідні на роботі або відпрошуватися у суворого начальника. Якщо ж вже складено графік і дні розписані, то Вам не доведеться витрачати час на дорогу до медичного закладу – лікар-вакцинолог сам приїде до Вас і здійснить процедуру щеплення Вашій дитині! 
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта-пацієнту – ось основне гідність виклику лікаря додому! Лікар відповість на всі питання не поспішаючи, адже за Вами немає величезній черзі з таких же пацієнтів. Крім того, досвідчені вакцинологи зроблять щеплення дитині швидко і якісно, що він навіть не встигне зрозуміти, що до нього приїхав лікар.

Таким чином, виклик лікаря додому – це зручно не тільки для Вас, але і для дитини! 

Протипоказання до вакцинації

Проте варто пам'ятати і про те, що навіть для вакцинації є протипоказання. 

 • - людям з гострими інфекційними захворюваннями не можна робити щеплення;
 • - не можна робити щеплення людям з алергією на компоненти вакцини (наприклад, на білок курячого яйця);
 • - протипоказана вакцинація людям, у яких загострення хронічних захворювань;
 • - тим людям, у яких при раніше проведеної вакцинації була виявлена негативна реакція.

Перед вакцинацією лікар проведе огляд і проінформує про можливості або неможливості здійснювати вакцинацію того чи іншого пацієнта.

Вакцинація – це безпечне і добровільний захід. Вакцини проходять очистку в декілька ступенів, а їх склад постійно оновлюється, оскільки рік від року вірус грипу мутує. Щоб вакцина подіяла, потрібні нові склади, над якими працюють вчені в лабораторіях по всій країні. Дітям можна здійснювати вакцинацію з шестимісячного віку.

Побічних реакцій після вакцинацій зазвичай не спостерігається.

Переваги вакцинації

Узагальнюючи все вищесказане, можна прийти до висновку, що у процесу вакцинації багато плюсів:- придбання імунітету до вірусних захворювань;- мало обмежень за віком; - вакцинація є добровільною процедурою;- можливість безкоштовної вакцинації;- зміцнення імунної системи.

Бажаємо Вам і Вашим близьким здоров'я. Але тільки самостійна турбота про своє здоров'я може забезпечити здорове майбутнє, а завчасна профілактика хвороб дозволить завжди бути у найкращій формі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ