Головна : Новини

Суть професійної миття вікон

, 11:59
0 312

Найчастіше, будь клінінгова компанія надає наступні послуги: прибирання приватних будинків (котеджів), включаючи, безпосередньо після ремонту та будівництва, а також прибирання квартир та офісів (вибіркова, при якій здійснюють тільки певні, заздалегідь обумовлені роботи або комплексна). Але найскладнішою і найбільш популярною послугою є миття вікон.

Ви запитаєте: "А що складного в миття вікон?". Адже час від часу всі власники квартир і приватних будинків миють вікна, використовую нехитрі побутові набори, що складаються з ганчірки (губки), газети і миючого засобу, придбаного в найближчому магазині. Але в даному випадку ми говоримо не про "буденне" миття вікон, а саме про "професійний". До речі, якщо вас цікавить професійне у Алмати, то замовити його ви можете в клінінгової компанії «Clean Life».

Що передбачає професійне миття вікон?

  • миття і чищення підвіконь, рам;
  • пильну видалення бруду з відливів, а також укосів;
  • очищення скла за допомогою скребків і миючих спец. коштів, що позбавляють його від фарби, малярного скотча, цементу та ін;
  • миття скла з допомогою професійних інструментів, а також засобів;
  • протирання скла.

Чому варто звернутися до професіоналів в клінінгову компанію?

наприклад, якщо потрібно помити панорамні вікна, то звичайна людина просто не зможе провести такі масштабні роботи, а клінінгова компанія, у свою чергу, здатна запропонувати вам послугу промислового альпінізму. Крім того, професіонали з легкістю можуть впорається з вікнами, які незручно відкриваються і зможуть допомогти кабінетові або конференц-залу знайти сяючий неперевершений зовнішній вигляд.

Замовляючи миття вікон у професіоналів, ви можете не переживати про незручному відкриванні, пори року, рівні забруднення і збереження пластикових вікон.

Співробітники клінінгової компанії обов'язково уточнять у вас такі дані, як:
висота розташування вікон;
тип конструкції вікон;
тип приміщення, що потрібно почистити: житлове або офісне.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ