Головна : Новини

Що собою представляє ТМ "Milavitsa"

, 17:50
0 296

ТМ "Milavitsa" це унікальне поєднання доступної ціни, якості і унікального дизайну. Даний бренд випускає комфортне жіноче, дитяче і мужнє білизну, білизну на будь-який смак і колір. Чим же білизна ТМ "Milavitsa" так знамените в ЄС і країнах СНД? Чому саме Милавицу воліють купувати всі, хто знає виробів ТМ? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину ви можете купити за найбільш доступною ціною.

Особливості білизни "Milavitsa"

Головним достоїнством білизни "Milavitsa" є те, що воно відрізняється унікальними конструктивними характеристиками і дизайном. Завдяки матеріалам з яких воно зроблено і його формі, ви майже не відчуваєте це білизну на своєму тілі. Переважно натуральні, м'які тканини, неперевершена краса і комфортний анатомічний пошиття  – все це робить білизну Мілавіца особливо популярним в Білорусі, РФ та в Україні.

Історія ТМ "Milavitsa"

Під цією назвою цей бренд став відомий лише в 1998 р. Правда воно було дуже популярним ще задовго до цього (в часи царської Росії і в СРСР).

Випускати нижню білизну в Білорусії на цій фабриці почали французи ще в далекому 1908 р. Саме жителі Франції знали все про модному, якісному і красивому нижньому білизна та і корсетах. На той час у Росії було дуже багато жінок, які мріють носити якісне французьке білизна, саме тому засновник фабрики (Франсуа Турньє) мав досить вагомий ринок збуту своєї продукції.

З 1929 р. (при більшовиках) ця фабрика була перейменована в галантерейну фабрику «Білоруска». Тут випускали не тільки нижню чоловіче і жіноче білизна, а також різну швейну фурнітуру. Трохи часу опісля фабрику перейменували в Мінське швейне підприємство «Комсомолка». При СРСР на території підприємства шыли переважна більшість всіх білизняних виробів Радянського Союзу.

А в 1998 р. підприємство було приватизовано і перейменовано в «Мілавіца». На цю фабрику прийшли працювати фахівці з пошиття та розкрою корсетно-білизняних виробів, а також досвідчені дизайнери, що перетворили цю фабрику в 1-ін з найбільш впізнаваних і популярних швейних будинків Європи.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ