Головна : Новини

Лікування діабету в Ізраїлі

, 17:58
0 226

Сьогодні цукровий діабет - це найпоширеніше захворювання у всьому світі, і мільйони людей страждають їм на самій серйозній стадії. Якщо на першому місці стоять серцево-судинні захворювання, на другому онкологія, то третє місце зайняли захворювання цукрового діабету. Перші захворювання з'явилися у третьому столітті до нашої ери, коли на місці практично нікому не вдавалося лікувати важкі захворювання, а хворі просто вмирали. Тільки в дев'ятнадцятому столітті цукровий діабет був повністю вивчений, і з'явилася тоненька ниточка на успіх. Це різнорідна захворювання за час, якого відбувається гальмування вуглеводного обміну, тим самим відбувається метаболізм білків і жирів і страждають практично всі внутрішні органи і судини. Найчастіше це відбувається із-за недостатнього надходження до клітини інсуліну або коли відбувається порушення гормонального збою, не спостерігається взаємодія з тканинами організму людини.

У групі ризику знаходяться люди, у яких захворювання передається по спадку. Величезну роль тут грають ожиріння, етологічні особливості, підшлункова залоза, часті стреси і прийом психотропних препаратів. Найчастіше лікарі визначають інфекції захворювання, засіб запуску захворювання, до них можна віднести краснуху, вітрянку, гепатит і навіть грип. Діагностика цукрового діабету не завжди вчасно визначається, є період, коли захворювання протікає приховано. Якщо періодично ходити на профілактичні огляди, здавати аналіз на глюкозу, то захворювання ви не пропустіть. Варто задуматися, якщо у вас підвищена спрага, ви часто мочеиспускаетесь, з'являються по тілу виразки, судоми.

Для хворих на цукровий діабет в Ізраїлі пропонуються:

  • ендокринолога консультація фахівця;
  • повний комплекс лабораторних досліджень, в тому числі аналізи крові та сечі, аналізи на гормони, інфекції та інші повна ;
  • проводиться доплер судин;
  • робиться кардіограма серця;
  • офтальмолог проводить комплексне дослідження зору;
  • огляд нефролога обов'язковий.

Після проведення всіх заходів лікар оглядає пацієнта, ще раз призначає додаткові діагностичні процедури або призначає відразу лікування. Досвідчений ендокринолог складає індивідуальну схему, куди включається лікарська терапія, установлений режим харчування, дієта і фізичні вправи. Реабілітаційний питання Ізраїлю і дуже серйозний і знаходиться на вищому рівні. Він повністю відповідає світовим стандартам.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ