загрузка...
Головна : Новини

Навіщо потрібні адвокати?

, 21:57
0 292

А дійсно, навіщо? Всі закони відкрито публікуються, будь-яка людина їх може прочитати і вивчити. Крім того, є газети та Інтернет, врешті-решт, є друзі з великим життєвим досвідом.

Поділ людей на професії відбувся дуже давно. Альо іноді ми прагнемо бути «майстрами на всі руки», хто з бажання заощадити, хто для самоствердження. І саме тому ми намагаємося робити роботу, в якій ми не є фахівцями. Якщо, скажімо, спробувати самостійно полагодити кран або телевізор, то в разі невдачі завжди можна виправити помилки, звернувшись до професіоналів.

І тільки спроба самостійно вирішити свої юридичні проблеми, особливо якщо мова йде про судовий процес, часто призводить до плачевних результатів, коли важко щось виправити. Чому так? Тому що судовий процес - це боротьба двох сторін, кожна з яких намагається переконати суд у своїй правоті. У кримінальному процесі - це сторона обвинувачення і сторона захисту, а в цивільному - позивач і відповідач. І свою правоту потрібно грамотно доводити, приводячи правильні аргументи і вміло відбиваючись від аргументів «супротивника». І достатня однієї, здавалося б, несуттєвої помилки, - і справа буде програна. У кращому випадку ви втратите час. У гіршому - позбудетеся всього.

Адже здавалось, що і так все зрозуміло, які там потрібні докази?! Також, крім пред'явлення доказів у суді потрібно знаті процесуальні тонкощі і вміти ними користуватися. Мало знаті свої права, їх треба правильно і вчасно застосовувати! Наприклад, у разі пропуску процесуального рядок суд може вам відмовити, хоча ви були і праві по закону! А скільки подається в суди неправильно складених позовів та апеляцій, які потім повертаються заявнику для доопрацювання?

Який би не був рівень кругозору й інтелекту людини, - якщо він не є фахівцем у певній галузі права, самостійна спроба застосування законодавства в реальному судовому процесі може закінчитися поразкою. Не можна стати асом юриспруденції відразу, начитавшись статей в Інтернеті або запитавши поради у «грамотного» сусіда.

Тому, щоб не допустити непоправних помилок, у разі виникнення юридичних проблем варто відразу звернути за порадою до досвідченого адвоката, який має досвід роботи саме з потрібною вам областю права. Можливо, справа обмежиться консультацією. А якщо потрібно - адвокат надасть практичну допомогу: складі позовну заяву, запит або скаргу, оскаржить судове рішення або вирок, буде захищати ваші права і інтереси в суді, правоохоронних органах, інших офіційних інстанціях. До речі, якщо вам потрібен , то якісні юридичні послуги ви можете отримати в адвокатському об'єднанні об’єднанні "ГАЛЛЕКС".

Перевага адвоката не стільки в знанні законів, скільки в досвіді і умінні їх практичного застосування, використання нюансів і навіть недосконалостей наших законів на користь свого клієнта. Досвідчений адвокат знає сформовану судову практику в країні і регіоні, і зможе вибрати найбільш ефективну стратегію і тактику досягнення мети.

Робота адвоката схожа на роботу лікаря - чим раніше звернешся, не запускаючи проблему - тим більша ймовірність швидкого і успішного її вирішення. Тому до адвоката варто йти не тоді, коли справа вже програна, хоча і тоді часто можна виправити ситуацію. До адвоката краще звертатися відразу, як тільки проблема виникла!

Адвокат, на відміну від звичайного юриста, гарантує конфіденційність відомостей, отриманих від клієнта. Він не має права розголошувати нікому цю інформацію. Для адвоката його клієнт завжди правий. Адвокатська таємниця, як і таємниця сповіді - непорушна.

Так чи правильно чинять люди, звертаючись з проблемами до адвоката? А чи правильно ми чинимо, коли із зубним болем йдемо до стоматолога, а не намагаємося видалити зуб або поставити пломбу самостійно? Відповідь очевидна.

Бажаємо вам ніколи не стикатися з юридичними проблемами, але вже якщо вони виникли - приймати єдино правильне рішення!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ