Головна : Новини

Що собою являють контактні лінзи?

, 10:07
0 260

Величезна кількість людей у світі щоденно носять такі засобах корекції зору, як контактні лінзи. Саме про них ми і поговоримо в нашій статті і розповість нам про них співробітник інтернет-магазину: , де можна купити якісні контактні лінзи в Київі.

Контактні лінзи: що це таке?

Це викривлені, тонкі лінзи, які поміщають на слізну плівку, покриваючи при цьому очну поверхню. Найчастіше такі лінзи не мають кольору, але для зручності у зверненні вони також бувають і злегка забарвленими. Сучасні контактні лінзи бувають жорсткими або м'якими. Переважна більшість людей носять саме м'які лінзи, але, порівняно недавно всі лінзи виготовлялися зі скла.

Трохи історії

Може здатися, що контактні лінзи є сучасним доповненням до різних засобів корекції зору, але вони мають дуже довгу історію, яка тягнеться ще з часів Рене Декарта і Леонардо да Вінчі. У XIX ст. німецький склодув зробив лінзи, які можна було носити і через які можна було бачити, оптометрист та Німеччини протягом пару годин пристосував дані лінзи для носіння.

Які є різновиди контактних лінз?

В основному контактні лінзи використовуються безпосередньо для корекції зору, але також є і такі лінзи, які служать суто для декоративних і косметичних цілей. Так, наприклад, кольорові контактні лінзи здатні повністю змінити забарвлення очей або ж зробити її більш інтенсивною, а костюмовані контактні лінзи створюють спецефекти, які можна спостерігати на великому екрані.

Але як би там не було, абсолютно всі контактні лінзи є медичними пристроями. Зважаючи на те, що запалення і інфекція (найбільш поширені ускладнення, при носінні контактних лінз), здатні призвести до повної або часткової втрати зору - і косметичні лінзи, лінзи для корекції зору вимагають рецепт.

Як запобігти ускладнення при носінні лінз?

Щоб не виникло ускладнень потрібно:

  • Проконсультуватися у офтальмолога;
  • Купувати контактні лінзи виключно у легальних постачальників;
  • Містити лінзи в повному порядку і чистоті;
  • Виконувати всі інструкції щодо поводження з лінзами.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ