Головна : Новини

Декоративні і кольорові контактні лінзи

, 10:49
0 252

Красиві очі - це 1-на з найважливіших складових модного образу і чарівною зовнішності. На превеликий жаль, далеко не всіх людей природа обдарувала виразним поглядом і очима, які можуть захопити оточуючих. Саме тому, багато людей роблять все, щоб зробити власні очі більш виразними і яскравими. І одним із способів цього добитися є кольорові контактні лінзи, які можуть кардинально змінити і посилити природний колір людських очей, а також вони можуть надати очам унікальну родзинку - дивовижний по забарвленню і краси візерунок на райдужній оболонці. До речі, в Києві купити якісні кольорові лінзи ви можете в інтернет-магазині: .

Різновиди кольорових контактних лінз

Є кілька різновидів кольорових контактних лінз, а саме:

  • тоновані (відтінкові);
  • кольорові;
  • декоративні;
  • карнавальні;
  • косметичні.

Відтінкові контакні тоновані лінзи десь на 20 відсотків, саме тому вони не здатні змінити колір очей кардинально. Їх основне призначення - це часткова зміна або ж посилення природного кольору очей. Дані лінзи підходять лише власникам світлих очей, а на колір темних очей відтінкові лінзи майже ніяк не впливають.

Кольоровими називають такі контактні лінзи, що призначені для кардинальної зміни природного кольору темних чи світлих очей. До даної різновиду відносить переважна більшість всіх кольорових контактних лінз. Такі лінзи здатні змінити колір очей  завдяки тому, що на них є барвник, який, у свою чергу, через себе не пропускає світло. Щоб людина могла бачити в таких лінзах, зону зіниці у них залишають повністю прозорою.

Декоративні
- це контактні лінзи, що призначені для створення на тлі райдужної оболонки людини певного химерного колірного візерунка або ефекту. Такі лінзи ідеально підходять людям з хорошим смаком, бажаючим внести якусь родзинку у свій образ.

Карнавальні
- це різновид декоративних контактних лінз. Правда, на відміну від декоративних лінз, карнавальні створюють на райдужній оболонці очей несподіваний, дуже помітний і деколи навіть шокуючий малюнок (смайлик, котяче око, вампіра, знак долара, більмо, полум'я, футбольний м'яч та ін).

Косметичні - це контактні лінзи, які призначені для того, щоб приховати різні очні дефекти: анизокорию, аниридию, афакию, більмо, гетерохромию, колобомию та ін

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ