Головна : Новини

Чи потрібно лікувати зуби "мудрості"?

, 18:06
0 245

шкода, щодо восьмих зубів "мудрості", у населення склалася помилкова думка: - "якщо вони починають турбувати, варто їх намагатися лікувати, а краще відразу видалити". Закріпилося воно ще колишні радянські годинник, колі пацієнта, у відповідність з існуючими тоді нормами, виділялося більше 15 хвилин. З огляду важкодоступне розташування восьмих зубів, а також відсутність нормального інструменту, пролікувати їх за цей час, навіть з приводу карієсу, ті годинник було проблематично, кажучи вже про більш серйозні ускладнення. речі, Челябінську пролікувати зуб мудрості ви можете групі клінік «Стоматологічна практика»: .

Тому ускладнених формах карієсу, лікарі, як правило, намагалися видаляти ці зубі, заспокоюючи пацієнта тім, що толку від ціх зубів один мало, тому що вони беруть належної участі в процесі пережовування їжі, а ризик ускладнень неможливості якісного лікування досить великий.

Цей стереотип зберігається і наш час, і сьогодні пір кожен лікар береться за лікування восьмих зубів, особливо якщо врахувати, що годині і зусиль лікаря лікування ціх зубів потрібно набагато більше, ніж лікуванні чи-якіх інших.

Професійний стоматолог ніколи порекомендує своїм пацієнтам видаляти восьмі зубі, за винятком особливих випадків їх атипового розташування. Крім того, підставі особистого досвіду може заявити, що 95 % випадків їх можна пролікувати досить якісному рівні і думка про ті, що від них немає ніякого толку, є неправильною:

  • -перше, восьмі зубі зубного ряду є замикаючими тобто останніми і служать свого родом розпірками між щелепою і іншими зубами, підтримуючи таким чином необхідну щільність зубних контактів. Якщо видалити восьмий зуб, сьомий зуб втратить опору з боці видаленого зуба. Це призведе зниження щільності контактів, особливо між шостим і сьомим зубом. Ослаблення ж останніх збільшує ймовірність забивання їжі між зубами жувальної групи, а  це виконувати постійних проблем; 
  • -друга, після видалення восьмого зуба, знижується рівень кістки ближнього сьомого зуба. Зниження рівня кісткової тканини навколо чи-якого зуба зменшує його стійкість навантажень, відповідно і термін його служби. Сьомий зуб даному випадку є винятком. Тому, чім довше у Вас прослужити восьмий зуб, тім довше простоїть і сьомий.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ