Головна : Новини

Що собою представляє традиційна медицина?

, 16:32
0 244

У даній статті ми поговоримо про те, що таке традиційна медицина і розповість нам про це редактор : med-2013.ru. І так...

Традиційна медицина - це сукупність методів діагностики, профілактики, медичної реабілітації і лікування, заснованих на традиціях народного лікування і дозволених до медичного застосування, а також знань, поглядів, умінь і навичок у сфері традиційних оздоровчих систем, які передаються в усній чи письмовій формі з покоління в покоління, і далеко не завжди на сьогоднішній день мають логічне пояснення і наукове обгрунтування.

Традиційна медицина - це невід'ємна частина системи охорони здоров'я РФ.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ у всіх країнах основою традиційної медицини є:

  • фізіотерапія;
  • рефлексотерапія (акупунктура);
  • натуротерапія (лікування засобами природного походження);
  • мануальна терапія (хіропрактика).

Інші різновиди традиційної медичної кожна держава визначає, виходячи зі своїх специфічних особливостей, а також інтересів.

Нині в розвинених країнах, все більшу популярність набирає народна медицина. Приміром, частка населення, яке хоча б 1-ин раз користувався її послугами, становить: у США – 42 %, в Канаді – 70 %, в Австралії – 48 %, у Франції – 49 %, в Бельгії – 31%.

Народна і традиційна медицина все частіше використовуються для терапії або ж попередження хронічних захворювань, а також для поліпшення якості життя. На цьому тлі було б нерозумно ігнорувати накопичені століттями знання та досвід.

Щоб задовольнити зростаючий попит на послуги народної медицини у 2002 році ВООЗ випустила документ про стратегії у сфері народної медицини, безпосередньо в якому були описані широко застосовувані методи і різновиди народного лікування, включаючи арабську і китайську медицину аюрведу, медицину корінних народів, а також юнани. Основною ідеєю ВООЗ було перевірити весь арсенал методів діагностики, профілактики, а також лікування та реабілітації різних захворювань, який накопичився в народній медицині різних держав протягом століть, а потім впровадити всі найефективніше в сучасне охорону здоров'я.

Але незважаючи на величезні позитивні моменти народної медицини, є 2-ва головних перешкоди для її раціонального застосування:

  • відсутність на державному рівні системи належної підготовки народних лікарів, через що людям дуже важко виявити дійсно кваліфікованих фахівців;
  • відсутність належної нормативно-правової бази безпосередньо по традиційній медицині.

Натуротерапія

Це сукупність різних методів лікування за допомогою ліків природного (тваринного, мінерального, рослинного) походження, які дозволені до медичного застосування в установленому порядку на території РФ. Сюди входять апітерапія, гірудотерапія, фітотерапія, а також інші методи терапії лікарськими засобами природного походження.

Інтегративна медицина

Це сучасне прогресивне напрям медицини, яке поєднує перевірені тисячоліттями способи китайської традиційної медицини, а також новітні розробки в сфері академічної європейської медицини.

Комплементарна медицина

Це рание види додаткової терапії, які не пов'язані з різним хірургічним вмешательстом, куративным впливом і застосуванням медикаментів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ