Головна : Новини

Що таке кохлеарна імплантація?

, 13:49
0 1474

За статистикою, на кожну 1000 новонароджених дітей припадає 1-ин тотально глухий дитина, а в 1-і 2-ва - 3-ри роки життя 3-ри дитини втрачають слух. За цими сухими цифрами ховається величезна людська трагедія, оскільки найближча в світі вам чоловічок не почує ніколи спів птахів, музику, а також звичайну мова. Саме тому просто нереально передати словами батьківське відчай. І так було аж до недавнього часу. На сьогоднішній день є порятунок - операція кохлеарної імплантації, з допомогою якої можна повернути слух.

Що це таке?

Багато батьків задаються питанням: "Як повернути слух своїй дитині?". Але тут потрібно розуміти, що в разі пошкодження більшої частини равликову рецепторів глухому не зможуть допомогти навіть самі нові слухові апарати, оскільки людина чує тільки низькочастотні звуки великої і середньої гучності, а от тихі або ж високочастотні звуки йому недоступні, і, як результат, мова звучить нерозбірливо. В даній ситуації навчитися розуміти мову на слух, а також говорити - дитина просто не зможе. Допомогти людині при таких обставинах зможе лише така хірургічна операція по поліпшенню слуху, як кохлеарна імплантація, при якій використовують високотехнологічний слуховий імплант, який спрямований безпосередньо на відновлення слуху. До речі, високоякісно лікування втрати слуху пропонує польський центр реабілітації слуху "Мединкус": .

Коли може знадобитися апарат для слуху?

Звичайно ж, досягти відмінних результатів у реабілітації глухого дитини ви можете також і в разі раннього протезування за допомогою звичайного слухового апарату, використовуючи різні сурдопедагогические методики. Але встановлення кохлеарного імпланта відкриває абсолютно нові можливості – дитина може сприймати такі звукові частоти, які за допомогою звичайного слухового апарату почути просто неможливо.

На сьогоднішній день, завдяки удосконаленню кохлеарних апаратів і методик розширився коло потенційних пацієнтів. Так, розумова відсталість, ДЦП, а також супутні порушення зору більше не є перешкодою до даної операції. У тому випадку, якщо звичайний слуховий апарат дитині (з прикордонної втратою слуху (від 75 до 90 дБ)) не допомагає, йому проводять кохлеарну імплантацію.

Операцію, часто проводять починаючи з 1-го року, хоча можна і раніше. У пацієнтів, які втратили слух на 1-му році життя або з вродженою патологією, до 3-х років вже можуть бути досягнуті результати. У дітей старшого віку це питання вирішують, враховуючи медичні, а також психологічні показники. У дорослих людей рішення про кохлеарної імплантації приймають враховуючи стан здоров'я пацієнта.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ