Головна : Новини

У чому різниця між лоджією та балконом?

, 11:52
0 305

Як всім відомо, балкон є дуже корисним доповненням до будь-якій квартирі. Правда, часто, говорячи про балконі, насправді люди мають на увазі така споруда, як лоджія. У чому ж відмінності цих 2-х споруд?

З точки зору етимології, визначення лоджі і балкона треба шукати в сонячній Італії. Самий 1-ий, балкон (balcone), представляв з себе досить широкий виступ безпосередньо біля вікон, де мешканці насолоджувалися свіжим повітрям. Через деякий час дані майданчики почали огороджувати. Лоджія (loggia), найчастіше, передбачає нішу в стіні, тобто на відміну від балкона, дана споруда розташована всередині самої будівлі. Далі ми більш детально розглянемо основні відмінності цих споруд і расскажен нам про них співробітник компанії "100 вікон", в якій ви можете замовити засклення .

Відмінності лоджія від балкона

Балконом називається консольна огороджена конструкція, що виступає з площини фасаду будинку. Зайти на балкон можна з боку приміщення, яке примикає до нього, і складається, найчастіше, об'єднаних в єдиний блок двері і вікна. Балконна плита прикріплена до стіни лише з боку входу, саме тому у неї маленька несуча здатність. Тому перевантаження громіздкими типових балконів дуже важкими матеріалами або конструкціями - не рекомендується. Тут не передбачено опалення, а також утеплення стін. Якщо порівнювати з лоджією, балкон менш функціональний.

Лоджією називається конструкція, яка, на відміну від попереднього споруди, огороджена не з 4-х, а з 3-х або 2-х сторін. Кутова лоджія на 50 % вбудована в будівлю. На відміну від балконної, її бетонна плита спирається на несучі або полунесущие стіни будівлі.

Вона відкрита і вбудована в будівлю, як мінімум, з 1-ої сторони лоджія не опалюється, оскільки опалювальні прилади тут не передбачені.

Висновки

Основними відмінностями даних конструкцій є:

  • кількість відкритих сторін;
  • спосіб примикання до стіни;
  • середня площа;    
  • умови облаштування;
  • надійність.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ