загрузка...
Головна : Новини

Що собою являють круглозвенні ланцюга

, 21:17
0 290

ланцюг Круглоланковий - це виріб, що складається з овальних витягнутих ланок. Їх головними характеристиками є: ступінь міцності, діаметр прутика, а також крок. Для створення круглозвенных ланцюгів застосовують леговану сталь, при цьому сам процес виробництва передбачає термообробку, що, в свою чергу, дає можливість зробити виріб більш міцними по зносостійкості і на розрив. До речі, якщо вам потрібна , то недорого ви можете придбати її на сайті: taurus-2000.com.ua.

Різновиди та особливості

ланцюг Круглоланковий може бути з довгими і короткими ланками, від яких безпосередньо залежить їх вартість і область застосування. Залежно від точності створення дані ланцюга  бувають з розпірками, калібровані, а також з брутиком. По конструктивних особливостях дані вироби бувають зварними і литими.

Перші вироби роблять з дроту з круглим перетином способом підігріву холодної в'язки. Дуже важливо, щоб діаметр дроту був < 2,5 см. Сталевий прут нарізають на відрізки конкретного розміру, що згодом нагріваються, потім з'єднуються і після цього їх зварюють між собою.

Останні випускають допомогою лиття в 1-ин прийом із застосуванням складних пінополістиролових форм. Метал підводять до кожного окремого ланки за допомогою сифона. Даний спосіб дуже трудомісткий, адже потрібно створювати складні форми для виливки, а також великої кількості формувальної суміші.

За Гостом ланцюг круглоланковий повинна бути виготовлена з легованої суміші, яка складається з молібдену, хрому, а також нікелю. Потрібно вибирати міцну сталь, щоб вироби не втрачали такі властивості, як міцність на розтяг і ударну в'язкість. В склад сталі повинен входити алюміній, який використовується в якості розкислювача, щоб досягти міцного зварювання і міцності ланок. Ланцюги можна фарбувати, полірувати і обробляти антикорозійним складом.

Різновиди ланцюгів:

  • короткозвенные нормальної міцності;
  • тягові підвищеної міцності;
  • навісні для цементних печей ЦОЖ і ЦОН, які обертаються;
  • длиннозвенные;
  • для вантажопідйомних механізмів;
  • некалібровані;
  • калібровані тягові та вантажні нормальної міцності;
  • короткозвенные некалібровані.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ