Головна : Новини

Меблі є найпопулярнішою?

, 12:56
0 261

меблі нині найбільш затребувана? Одні люди скажуть - меблі з масиву, інші - з МДФ, треті - з ДСП. Але як би там не було, не важливо з якого матеріалу виготовлена меблі - її ціна повинна відповідати якості. А при невідповідності якості і ціни, будь-яка річ без винятку буде мати менший попит. До речі, придбати якісну .

Тут, в принципі, вибір очевидний: якщо ви маєте достатньо грошей, то, звичайно ж, виберете собі найдорожчу річ. Безсумнівно, потрібно розглядати кілька аналогічних варіантів (з 1-ої і тієї ж цінової категорії), оскільки не можна порівнювати 2-ве речі, які будуть абсолютно різними за стилем.

Ціни vs якість

  • Візьмемо, наприклад, класичний стілець, що стоїть в 2-ва рази дорожче, ніж стіл із металу, попит на який гірше. Це далеко не означає, що він коштує дуже дорого. Може просто цей стілець не підходить переважній більшості клієнтів по своєму стилю. Тут все залежить безпосередньо від смаку, але також є і технічний момент, який стосується якості продукції;
  • Або ж, приміром, людина шукає огрмный обідній стіл. Він прийшов в меблевий салон і продавець надає йому на вибір 3-ри варіанти: стіл виготовлений із сосни з дешевою фурнітурою, покритий дешевим лаком, з невисокою якістю складання за 2000 грн, стіл виготовлений з берези з середнім за якістю лаком, хорошою фурнітурою, середньої за якістю складанням за 3000 грн, а також буковий стіл з хорошою фурнітурою, високоякісним лаком, зроблений на новітньому обладнанні за 6000 грн. В даному випадку спостерігається величезна різниця в ціні. Але порівнювати дані вироби є сенс лише в тому випадку, якщо всі вони підходять покупцеві за стилем. У тому випадку, якщо всі столи мають відповідний стиль, тоді вибір буде очевидний: переважна більшість клієнтів куплять стіл за 6000 грн навіть, якщо у них згодом не залишиться коштів на придбання стільців до нього. З цього можна зробити наступний висновок: при відповідності якості і ціни один одному, саме якість грає головну роль, а не ціна.

Висновки

Безсумнівно, вищесказане можна і заперечити, оскільки є ще величезна кількість неврахованих вище факторів. І малоймовірно, що покупцеві запропонують на вибір меблі, яка має величезну різницю у співвідношенні "ціна-якість". Більше того, ніхто не скаже вам правду про своєї продукції, якщо вона буде неякісної, абсолютно всі продавці будуть говорити про свій товар суто в позитивному руслі. Тому, наш випадок дуже рідкісний, правда факт залишається фактом - високоякісна меблі користувалася раніше, користується зараз, а також буде користуватися величезним попитом у майбутньому.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ