Головна : Новини

Ефективні підходи у виборі фільтра для води

, 13:05
0 238

Навіть не дивлячись на те, що 70% поверхні нашої планети – це різні водні стихії, прийнятої до вживання вважається лише 1% від цього обсягу. Зрозуміло, нерівномірне поширення джерел, зайва забруднення від промислових підприємств та бажання кожного споживати якісну і очищену цілющу вологу висувають вимоги до підбору обладнання в будинки і офіси.

 Дотримуємося поради лікарів

 Фахівці сходяться на думці, що у всіх великих містах фільтр для води є обов'язковим джерелом корисної речовини, яке пройшло кілька рівнів системи очищення не тільки від великих домішок, але і від деяких хімічних сполук, як солі і осад. Плюс, варто розуміти, що системи подачі води не змінювалися тривалий час і разом з H2O, ви п'ємо дрібні частинки бруду, металевих з'єднань. Найбільшою популярністю користується фільтр глечик, оскільки має такі характеристики: 

  • компактний і портативний;
  • досить швидко і якісно фільтрує до 3 літрів;
  • має можливість замінювати фільтр, а не всю систему;
  • ергономічний дизайн.

Максимальна регулярна захист

Враховуючи той факт, що понад 85% всіх вірусних захворювань у світі передаються саме через це речовина, його очищення є ключовим параметром у захисті себе і близьких від інфекцій. Наприклад, для того щоб основа життя очищалася більше, ніж на 98% картриджі для води необхідно міняти раз в 3–4 місяці в залежності від інтенсивності їх використання. Це стосується, як вбудованої багатоетапної системи очищення, так і побутових глечиків і офісних кулерів. Плюс, варто завжди візуально стежити за зовнішнім виглядом рідини. Якщо:

  • з'явилося помутніння;
  • під час кип'ятіння утворюється осад;
  • є додатковий запах або присмак – все це свідчить про те, що водоочищення виконується не на належному рівні.

Вибираючи системи очищення води, ви зможете завжди мати доступ до очищеного речовини і максимально захищати себе від різного виду захворювань, перш за все, шлунково-кишкового тракту, а також захворювань шкіри, більшість з яких провокується наявністю в споживаної рідини і води для вмивання шкідливих хімічних складів.

Для деяких регіонів характерна жорстка структура живлющої вологи, тому купуючи фільтр для пом'якшення води, ви зможете помітно поліпшити її органолептичні властивості, а крім цього підлікувати шкіру і волосся. Відзначимо, що деякі світові виробники фільтрів роблять ставку на кілька ступенів очищення, тому навіть рекомендують таку воду до вживання дітям. Плюс, більш м'яке речовина допомагає в боротьбі із зайвою вагою, замінюючи прийом калорійної їжі. Не варто забувати про те, що для нормальної роботи багатьох органів лікарі рекомендують споживати не менше 3-х літрів на день в чистому вигляді.

Мінімальні засоби очищення

Однією з бюджетних популярних моделей залишається проточний фільтр для води, який можна встановити самостійно. Він працює на основі очищення сріблом та вугільної вставкою, але варто пам'ятати, що замінювати внутрішній картридж необхідно раз на 2 місяці, щоб не споживати в їжу продукти розпаду системи.

Представлені фільтри для очищення помітно полегшує життя і економить сімейний бюджет, плюс, не вибагливі в експлуатації. За своє життя, в середньому, ми випиваємо понад 35 тонн продукту, тому вкрай важливо   і це ви можете зробити у нас  на сайті www.slony.com.ua , щоб споживати дійсно корисну та очищену рідину.

Для більш якісної фільтрації на всіх етапах також рекомендуємо встановити зворотний осмос на систему водопостачання квартири або приватного будинку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ