Головна : Новини

Лікуємо остеохондроз шийного відділу хребта

, 18:05
0 260

Нині, остеохондроз шийного відділу хребта є 1-ним з найбільш поширених захворювань сучасності. Як же лікувати загострення даної недуги?

Враховуючи можливі наслідки, спроби проводити самостійне - це не дуже розумне заняття. Саме тому, якщо вас турбує остеохондроз шийного відділу, тоді вам краще зверніться до лікаря – тільки він зможе дати вам адекватні рекомендації. Потрібно відзначити, що повне лікування даного захворювання можливе лише на його ранній стадії, і лише під наглядом фахівця. А от бажання вилікувати недугу самостійно здатні привести до зворотного ефекту. А на пізніх стадіях захворювання основним завданням терапії є запобігання загострення, а також подальше розвитку недуги і позбавлення хворого від болісної болю.

Взагалі ж лікування даного захворювання хребта проводиться лише після того, як був визначений точний діагноз, при всьому цьому потрібно також враховувати ще й інші фактори, які безпосередньо впливають на розвиток остеохондрозу шийного відділу – механічні, гормональні, судинні та ін

Саме тому лікування представляє з себе комплекс засобів і методів, спрямованих на боротьбу зі зниженням болю і запалення, а саме:

  • Аплікація Озокериту;
  • Лазеротерапія МЛС;
  • Хівамат;
  • Електрофорез.

Це найбільш ефективні методики терапії, здатні допомогти зняти больовий синдром вже через 1-ин - 2-ва сеансу.

У комплекс заходів, які направлені на лікування шийного остеохондрозу найчастіше входять:

  • спазмолітики, протизапальні, а також знеболюючі засоби;
  • мазі, креми або гелі, які містять протизапальні речовини в поєднанні зі стимуляторами відновлення тканин;
  • мануальний вплив (гірудотерапія, рефлексотерапія, лікувальна гімнастика);
  • хірургічне втручання (у дуже важких випадках).

Самолікування тут майже неможливо. В крайньому випадку, для лікування цієї недуги ви можете скористатися звичайними анальгетиками, правда ви отримаєте тимчасовий, і далеко не найкращий результат. Пам'ятайте: лікування даного захворювання не терпить зволікань, і чим раніше діагностують і почнуть лікувати, тим більше шансів у хворого на повне одужання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ