Головна : Новини

FUE метод на сторожі волосся

, 15:48
0 274

Фактично, до самого кінця ХХ століття догматичним методом боротьби з облисінням вважався STRIP, суть якого полягала в паркані певного пучка донорських волосся з пересадкою на нове місце. Хірургічне втручання в цьому випадку викликало рубцювання донорської області, мало високий ризик розвитку післяопераційних ускладнень та тривалий період реабілітації. Усунути ці негативні супутні явища можна, використовуючи , який практикується в клініці пластичної хірургії доктора Мохеба у місті Гамбург.

Особливості та переваги

На відміну від STRIP-методу, тут немає необхідності в буквальному сенсі вирізати клаптик шкіри з волосяними сумками. FUE передбачає точковий паркан донорських фолікулів: за один раз вилучається від 1 до 5 волосків. Відмінною особливістю такого підходу є збереження органічної взаємодії сусідніх волосків, структури та механізмів зростання у групі.

Такий підхід позбавлений очевидних недоліків STRIP-методу, а його прогресивність, інноваційність можна сформулювати наступними тезами:

  • По-перше, значно розширюється "географія" донорства. Матеріал можна вилучати як на потиличній області голови, так і на спині, плечах, ногах. При такому варіанті розвитку подій, з'являється можливість задіяти більшу кількість микрографтов, а значить, охопити велику площу пересадки;
  • По-друге, зниження інвазивного впливу на організм пацієнта. Волосяні фолікули витягуються тонкою голкою і пінцетом з великою точністю. Це забезпечує значне скорочення реабілітаційного періоду, а також ризику розвитку ускладнень;
  • -третє, у FUE-методу куди менше об'єктивних обмежень для проведення процедури пересадки, ніж при STRIP-процедури.

Схильність

У клінічній практиці знаходять своє застосування обидва методу трансплантації волосся, тим не менш безшовний FUE однозначно показаний в таких випадках, як:

  • Облисіння має андрогенную природу або є наслідком локального рубцювання ділянок шкіри;
  • Необхідність паралельної корекції густоти волосяного шару брів, бороди, вусів тощо;
  • Недолік донорського матеріалу в основній тім'яної області;
  • Значні масштаби облисіння, при яких недостатньо клаптевих трансплантатів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ