Головна : Новини

Як облаштувати дачу?

, 20:53
0 330

Дачу купують або будують для того, щоб отримувати приємні емоції і повноцінний відпочинок. Всім домочадцям тут має бути комфортно і затишно, а сусіди відчували б позитивні емоції від акуратного, доглянутого вигляду ділянки і будинку. До речі, придбати все необхідне для облаштування дачі ви можете придбати в інтернет-магазині: .

Облаштовуємо дачу своїми руками

У першу чергу потрібно влаштувати огорожу. Необхідно продумати, з якого боку буде надійний захист ділянки, а з якою - навпаки, можна відкрити її для сторонніх очей. Як правило, більш глуха огорожа влаштовується з тільного боці або, якщо будинок стоїть на краю вулиці, з кількох сторін. А фасад будинку можна і показати перехожим, особливо, якщо він оригінально прикрашений.

У будь-якому випадку глуха огорожа захистить вас від сторонніх очей і зробить ваше життя більш приватним. В цьому випадку для побудови паркану можна використовувати дерево і цеглу, разом смороду створювати цікаву фактуру. Якщо ж ви хочете бути більш «відкритими до людей», то в якості матеріалу підійде сітка.

Ландшафтний дизайн для дачі

У ролі огорожі може виступати не тільки паркан, а й чагарники, дерева, декоративна сітка, кам'янко яна кладка. Ще один момент, якщо огорожа встановлюється з боку лісу або річки, звідки йде здорове, збагачене киснем повітря, тому не варто робити її занадто щільною.

Територія дачі, як правило, ділиться на місто і двір. У дворі є сенс влаштувати дитячий майданчик, звичайно якщо в ньому є необхідність, розбити клумби, викласти плиткою або каменем доріжки. Сьогодні модно влаштовувати на ділянці серед зелені штучні водойми, фонтанчики, навіть невеликий басейн. А для вечірніх чаювань і зустрічей з друзями можна поставити веранду.

Як облаштувати веранду на дачі?

Веранда може бути прибудованою до будинку або стояти окремо від нього. Найпростіший варіант - це поставити перголу. Так називається ажурна альтанка, що складається з каркаса і стінок, виконаних з нещільно збитих між собою дерев'яна дерев'яних планок, і даху. Зазвичай навколо перголи садять виткі рослини, які розростаються і закривають альтанку до даху.

Веранда - це більш грунтовна споруда. Воно може навіть мати фундамент. На веранді влаштовують літню кухню, яку проводять воду, надавати мангал з коптильнею, плиту, невеликі шафки з посуд і обов'язково м які меблі, великий стіл і стільці або лавки навколо нього. Вашим гостям повинно бути приємно на вашій веранді, що б вони частіше вас відвідували.

Затишна тераса на дачі

Як правило, веранду оформляють за всіма правилами інтер'єру єру: вибирають стиль, відповідно до нього підбирають відтінки оздоблювальних матеріалів, фіранки на вікна, меблі, текстиль, декоративні предмети. Доречно досить оригінально на веранді будуть виглядати плетені меблі. Вони не тільки зручні, але й легкі, практичні, так як не боятися вологи і забруднень.

Зона барбекю на дачі

На веранді можна влаштувати лише зону відпочинку, а мангал і піч винести на окремий майданчик, який і буде називатися зоною барбекю. Місце потрібно вибирати з урахуванням правил пожежної безпеки, щоб іскри не потрапили на дерев'яна яні споруди. Для надійності дерево можна обробити антипіреном.

Мангал і піч встановити на забетонованому майданчику. Дим же не винен огортати будинок і зону відпочинку.

Навіс над зоною барбекю не обов'язковий, але його можна зробити знімним. При пекучому сонці або дощі можна натягувати його, а в прохолодну погоду прибирати.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ