Головна : Новини

ЕКГ: що це таке?

, 12:19
0 1687

Електрокардіографією (ЕКГ) називається діагностичний метод, що дає можливість якісно і швидко оцінити роботу серця, а також спрогнозувати її на найближчий час. Суттю даного дослідження є запис на папір струмів, що, у свою чергу, управляють роботою серця. Отримані дані записуються у вигляді графіка на папір. Цей графік називають електрокардіограмою. Після дослідження лікар-кардіолог розшифровує результати і проводить їх інтерпретацію. Далі ми більш детально поговоримо про ЕКГ і розповість нам про нього Хетагуров Валерій Борисович - співробітник мережі медичних центрів "DoktorRu.ru", в якій, до речі, ви можете недорого .

Різновиди ЕКГ:

  • просте;
  • добове (холтерівське) моніторування (аналіз ЕКГ за 24 години).

Добове моніторування ЕКГ, показано:

  • захворювань;
  • У заплутаних складних випадках;
  • Для виявлення впливу часу доби на серце;
  • Для виявлення впливу фізичних навантажень на серце.

Як проводять ЕКГ?

На тіло людини кріплять датчики (чотири великих датчика кріплять на ногах, а також руках, а маленькі – на грудях). Самі датчики кріпляться до тіла за допомогою присосок і затискачів. По часу ця процедура, часто, триває від 5 до 10 хв.

Що в себе включає розшифровка ЕКГ?

По сей день, в медицині ще не придумали ні 1-го діагностичного апарату, в якому основним елементом не була б голова спеціаліста. Лише грамотний лікар-кардіолог може зв'язати показання ЕКГ та особливості хвороби. Так, по електрокардіограмі можна припустити розвиток і визначити декількох сотень хвороб серця.

Згідно статистики, саме захворювання серця стоять на 1-му місці в світі по смертності. Саме тому розшифровка ЕКГ є виставленням попереднього діагнозу величезної кількості хвороб цього органу.

Звичайно ж, ЕКГ не є єдиним способом діагностики, але найчастіше після його проведення і розшифровки стає ясний план майбутнього обстеження, а також лікування.

Кому треба зробити ЕКГ?

  1. Людям, які перехворіли на інфекційні хвороби (включаючи ГРВІ);
  2. Людям старше сорока років;
  3. Хворим на цукровий диабетам;
  4. Людям з підвищення рівня холестерину в крові;
  5. Людям, що страждають болями в області серця;
  6. Людям, що раніше перенесли серцеві хвороби;
  7. Людям з підвищеною масою тіла
  8. Людям у яких з'явилася задишка.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ